Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Wróżba w teorii

O wróżbach

|

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od niepamiętnych czasów, ludzie wróżyli korzystając z najróżniejszych środków lub planowali sobie przyszłość pytając o rade wieszczy, wróżek, wróżów.Określenie czasu, a więc przeszłości ,teraźniejszości i przyszłości są pojęciami względnymi. Natomiast ludzka podświadomość przyjmuje świat jako całość, niezależnie od czasowej orientacji zachodzących w nim wydarzeń. Jeśli jakieś wydarzenie w naszym życiu powinno wystąpić, to informacja o nim pojawia się w naszej nadświadomości, czyli intuicji, nawet jeśli zgodnie z ogólnym kalendarzem do tego momentu jest jeszcze daleko. O takich wydarzeniach można się dowiedzieć poprzez pewne uzdolnienia i umiejętności. Jasnowidzom i telepatom udaje się uzyskać dostęp do intuicji bez większych wysiłków. Natomiast u tym u których nie występują takie uzdolnienia, pomocą służą wróżebne symbole. Przez wieki powstały różne systemy wróżebne mniej ( ludowe przesądy) i bardziej rozwinięte ( Tarot, Runy, I Cing).

 

 

 

 

  


Do prognozowania przyszłości można wykorzystać prawie wszystko, co ma się pod ręką. Nauczyć się wróżyć może praktycznie każdy człowiek, dlatego gdyż zasady wróżenia są proste, oraz , że odpowiedź na dowolne pytanie znajduje się w podświadomości pytającego, a wydobyć ją stamtąd nie jest tak trudno.
 

Wróżenie, to wyjątkowo stare zajęcie  i nie ma na świecie takiej nacji, która by go nie znała. Człowiek zawsze chciał wiedzieć, co go czeka i pragnienie to jest na tyle naturalne, że człowiek już myślący “ homo sapiens” pragnął wiedzieć co go czeka. Pragnienie to było tak ogromne, że z czasem wymyślił on sposób by dotrzeć do tej przyszłości. Człowiek został wyposażony w tą umiejętność, ale nie każdy z niej korzystał, i nadal nie korzysta. Warto zrozumieć, że przeszłość, teraźniejszość i przyszłość niczym się od siebie nie różnią, że jest tylko teraźniejszość, lecz my tego nie dostrzegamy, dlatego ze w każdym danym momencie odczuwamy tylko maleńki fragment tej teraźniejszości. Umiejętność spojrzenia w przód nazywany często szóstym zmysłem, jasnowidzeniem czy intuicją. Każdy z nas ma ten dar, ale Zycie w społeczeństwie zmusiło wiele osób do zrezygnowania z tego instynktu. Nowoczesne formy wróżenia to:  wróżby online

 

{jcomments on}