Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Wróżka Katarzyna

Wróżka Katarzyna - tarotanielski.com

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wróżka Katarzyna i jej wróżby

Moja przygoda z wróżeniem zaczęła się w szkole średniej. Od zawsze byłam osobą z zainteresowaniami odbiegającymi od innych. Ciekawiła mnie magia, parapsychologia, psychologia, kultury starożytne. Te wszystkie moje pasje zaczęłam rozwijać mocniej już na studiach. Po skończeniu psychologii, poszłam inną droga niż niektórzy myśleli. Postanowiłam być wróżką z prawdziwego zdarzenia. Dzięki skończeniu studiów z psychologii i wieloletniej praktyce z kartami, potrafię w dokładny sposób określić człowieka, jego słabe i silne strony, jego możliwości i to, w którym kierunku zmierza w swoim życiu. Przyszłość jest zmienna, ale warto ją zobaczyć by uniknąć przykrych sytuacji, płaczu, stanów depresyjnych.
Związałam się z wieloma portalami ezoterycznymi, w których przekazuje przyszłość osobom, które zwracają się do mnie o pomoc.

Na rynku polskim jest wiele wróżek, różnego rodzaju. Jedne są naprawdę świetne w tym co robią, inne nadal się uczą, a jeszcze inne nie są szczere wobec klientów i często oszukują ich. By być prawdziwą wróżką, trzeba mieć w sobie wiele pokory, cierpliwości, wytrwałości, wiary w to, co się robi. Głównym celem wróżki, powinna być pomoc drugiemu człowiekowi. Jeśli osoba wróżąca tego nie pojmuje nie powinna być wróżką.

Odpowiadam niemalże na wszystkie pytania. Zdarzają się jednak pytania, na które nie odpowiadam, a tyczą się one ciekawości, co u kogoś się w życiu dzieje, jeśli osoba pytającą nie ma nic już wspólnego z nią. Jest to ludzka ciekawość, czasami wścibskość. Nie można jednak stawiać takich pytań. Jeśli jednak pytanie tyczy się osoby, która ma jakiś wpływ na nasze życie to wtedy odpowiadam na nie. Nie odnoszę się tez do pytań o końcu świata, zakończeniu czyjegoś życia, numerów w totolotka.

Nie zbywam nikogo, tylko rozmawiam i przedstawiam to co widza karty. Jeśli problem jest skomplikowany zadaje sama dodatkowe pytanie, by rozjaśnić pewne kwestie i nakierować osobę w która stronę najlepiej iść w danej sytuacji.

Sprawdzalność moich wróżb jest różna. Jednym sprawdza się niemal wszystko, innym dana sfera życia, niektórym nic. Tak to już niestety jest, i każda wróżka w głębi serca o tym wie, ale nie każda się do tego jest w stanie przyznać.`

Zapraszam na szczerą rozmowę.