Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Wróżka

Wróżka

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Anielska Wróżka DLA CIEBIE

 
Wiele osób uważa, że przyszłość nie jest zapisana w gwiazdach, więc tak naprawdę wróżenie pozwala przede wszystkim lepiej nam kontrolować swoje życie. Jeśli zatem wróża Ci się nie podoba, można zapytać kart jak to zmienić.
Jako wróżka z długoletnim doświadczeniem przyjmuje właśnie taki schemat działania. Gdy widać możliwe niemiłe zdarzenia zawsze sie pytam jak dana osoba ma to zmienić. Proszę pamiętać że nie wszystko jest zapisane, gdyż mamy własną wole. Tarot jednak jest w stanie określić możliwą przyszłość na podstawie naszych pragnień, myśli, czynów. Więc jeśli widzi jakąś przeszkodę jest w stanie powiedzieć co mamy zrobić, jak się zachować. Karty po prostu pomagają nam zrozumieć sens życia i próbuje poprowadzić nas na lepszą drogę.
Wróżę z Tarota, kart klasycznych oraz kart anielskich
 
Zapraszam wszystkich na indywidualną wróżbę na email składającą się z:
-         4 zadanych przez Ciebie pytań, problemów
-         rozkład na kolejne 12 m-cy lub rozkład partnerski.
-         portret numerologiczny
-         oraz ogólny wgląd na przyszłość
Zapewniam anonimowość.
 
Aby otrzymać kompleksowa wróżbę
  1. Napisz do mnie emaila z potrzebnymi danymi ( data urodzenia, zdjęcie, pytania jakie mam zadać kartom, oraz proszę napisać parę słów o sobie)
  2. Wejdź na formularz płatności.
  3. Po zaksięgowaniu wpłaty zaczynam wykładać karty. Maksymalnie do 48 godzin wróżba zostaje wysłana na email.
 
Proszę napisać do mnie email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z danymi potrzebnymi do wróżby. Po otrzymaniu maila prześlę szczegóły płatności i link do strony z przelewami internetowymi.
 
Z miłą chęcią odpowiem na Wasze pytania. Wypełnij formularz: imię , data urodzenia, jeżeli jest to możliwe również zdjęcie ( bez zdjęcia tez przyjmuje zamówienia) , opisz swoje problemy w skrócie. . Proszę o zadanie max 4 pytań i wyborze wróżby na rok albo układu partnerskiego. Moja wróżba zostanie postawiona i wysłana przez email, do państwa w 48 godzin po zaksięgowaniu pieniążków na moim koncie.
(Cena wróżby 40 zł)  lub (20 zł za dwa pytania.)

 

Anielska wróżba kompleksowa - 40 zł

 

Anielska Wróżba - Dwa pytania -20 zł

 
Inne  formy płatności, dla osób mieszkających poza granicami Polski:

PayPal, MoneyGram i Western Union