Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Wróżby online to najszybsza forma wróżenia

Wróżby online na email

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Strona www.TarotAnielski.com zajmuję się wróżbami miłosnymi,  wróżki wróżą z anielskich kart tarota. Wróżymy również przez email. Jeśli prześlesz do nas zdjęcie twojej dłoni a mailem zwrotnym otrzymasz wróżbę niezłocznie po opłaceniu usługi. Wróżenie na emaila to najszybszy i sprawdzony sposób do otrzymania miarodajnej wróżby. Specjalnie dla naszych klientów stworzyliśmy stronę z wróżbami zajmującą się  wróżbami online i wróżbami dostarczanymi za pomocą , które są ogólnie dostępne. U nas możesz się czuć anonimowy. Wróżki nie wróżą negatywnych rzeczy, więc się nie obawiaj ,że wywróżą coś złego. Dajemy Państwu do dyspozycji przygotowane pytania z wielu różnorakich dziedzin życia. Udzielamy życiowych porad wróżbiarskich. Wróżby online traktujemy jako  pełnowartościowe wróżby. Wróżki online są sprawdzonymi ekspertami w swojej dziedzinie. Są to wróżki z długoletnim stażem. Wróżby  mogą trwać do kilkunastu minut, czasem nawet  znacznie dłużej. Wróżki musza mieć czas na postawienie kart. Prosimy o cierpliwość i odczekanie paru chwil. Wróżba zostanie wysłana emialem.

 

Szybki z kontakt z wróżką na temat Twojej miłości!

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Wróżby email / najprostszy sposób wróżenia 

Wróżki SmS dostępne są przez cały czas do Twojej dyspozycji 

Wróżenie przez SmS to najprostsza forma kontaktu z wróżką na żywo.

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wróżb z Tarota

Jak one działają?

Karty Tarota są narzędziem wróżbiarskim polegającym na połączeniu się trzech istotnych kwestii. Po pierwsze aby połączyć się z kartami, osoba wróżąca musi się skupić, dzięki temu powoduje, iż kontaktuje sie ze swoją intuicją oraz intuicją osoby której stawia sie karty. Dzięki temu poprzez karty i ich symbolikę uzyskujemy obraz najbardziej możliwej przyszłości.

Karty ukazują retrospekcję naszej duszy, naszej intuicji, która doskonale wie w którym kierunku zmierza nasze życie. Karty ułatwiają jedynie odczytanie tej przyszłości. Gdyby każdy z nas miał świetnie rozwinięta intuicję, mógłby sam w stanie przewidzieć wiele możliwych wydarzeń w życiu. Dzięki znakom, symbolom i archetypom, ukazują nam obrazy, które nasz umysł analizuje i przekazuje nam to co widzi.

Czy są one trudne do opanowania?

Jest to dość trudne pytanie, gdyż wiele zależy od osoby która pragnie zaznajomić się z tymi kartami. Po pierwsze trzeba mieć w sobie rozwinięty dar intuicji. Potrzebna też będzie cierpliwość i chęć pracowania z kartami. Na samym początku warto zaznajomić sie z Wielkimi Arkanami, które są kwintesencją Tarota. Na początku warto mieć z dwie książki z symboliką kart, i mniej więcej znać główne znaczenia tych kart. Gdy będziemy juz mieć opanowane Wielkie Arkana, powoli zabieramy się do Mniejszych Arkan. Z czasem łączymy te dwie grupy i zaczynamy stawiać karty wg wyznaczonych sobie rozkładów.

Tarot nie jest tak trudny do opanowania jakby się na pierwszy rzut oka zdawało. Jeśli jesteśmy cierpliwi to w pewnym momencie zaczniemy sami oznaczać karty i nadawać im nowych ciekawych interpretacji. Karty te cały czas są w ruchu, cały czas się rozwijają, dzięki głównie naszym chęciom. Warto też wiedzieć że Tarota uczymy się całe życie. Nie można powiedzieć że umiemy idealnie wróżyć z tych kart, gdyż cały czas on ulega zmianom tak jak i my wróżbici. Początki dla niewtajemniczonych mogą być trudne, ale jeśli pojmą cały sens Tarota zrozumieją iż nie jest on tak skomplikowany jakby się początkowo wydawało. 

Nie mam dużo czasu, a chce szybko postawić karty, czy one wtedy będą mówić prawdę?

W czasie gdy jesteśmy nadmiernie podekscytowani, gdy mamy jakiś poważny problem, gdy nie czujemy się fizycznie i psychicznie na siłach nie stawiamy kart dla siebie. Innym też nie powinniśmy w tym czasie kłaść kart. Szybkie kładzenie kart, bez zastanowienia się a przede wszystkim bez skupienia sie na problemie czy np danej osobie, powoduje iż wróżba nie jest prawdziwa. Jeśli się nie skupimy i nie będziemy w harmonijnym układzie, nie otrzymamy prawdziwej przepowiedni. Nigdy nie powinniśmy się śpieszyć z wróżeniem. Wymagać to powinno czasu, spokoju i opanowania. 

Jak często można sobie wróżyć? Sprawdź Zastawienie popularnych wróżb

 

 

Każda wróżka ma własne pojęcie na temat tego jak często można stawiać karty. Najkrótszy okres odstępu to 3 miesiące, po tym okresie można wracać z pytaniami do kart. Nie zaleca się zbyt częstego wróżenia, gdyż karty nie będą już tak mówić prawdy, gdyż wcześniej ją już ukazały. Poza tym w krótkim czasie niewiele może się zmienić w przyszłości, dlatego zaleca się odczekanie. Zazwyczaj osoby wróżą co rok, lub wtedy gdy mają jakiś problem z którym nie umieją sobie sami poradzić. dowiedz się jaka jest Różnica pomiędzy tarotem a kartami klasycznymi

Czy można zmienić przyszłość?

Oczywiście że tak. Przyszłość, nasz los, nie jest nigdy do końca zapisany w gwiazdach. To my jako ludzie rozumni, posiadający wolną wolę decydujemy w dużej mierze o naszych losach. Nie wszystko jest jednak zależne od nas, czasami nie mamy wpływu na wypadki losowe, i na pewne wydarzenia. Czasami też nie zauważamy tego że to my jesteśmy odpowiedzialni za to co się dzieje w naszym życiu. Tarot ma nam tylko ukazać najbardziej możliwą drogę którą w tym momencie idziemy. Jeśli wróżba będzie nieprzyjemna, karty mogą doradzić co zrobić by zmienić dla nas nieprzychylną przyszłość. Właśnie po to służą wróżby, by przewidzieć, zapobiec i zmienić przyszłość, jeśli jest ryzyko utraty szczęścia w życiu. Poczytaj o interpretacja wróżby

Czy karty te zostały stworzone przez nieczyste siły?

Nie jest prawdą że karty Tarota to dzieło sił nieczystych. Przekonanie to powstało w umyśle człowieka już kilka wieków temu w czasie ery walki z pogaństwem, dawną religią i wierzeniami, przez Kościół. W XV i XVI wieku w czasach walki z hazardem oraz czarownicami, zrodziło sie takie przekonanie w umysłach ludzkich. Prawda jest jednak inna. Karty te zostały stworzone przez człowieka dla człowieka, by mógł bardziej rozumieć siebie i swoją duszę. Ludzie nauczyli się że to co dla nich jest nieznane jest na pewno złe, niebezpieczne gdyż nie zbadane przez naukę. Jak wiemy wróżenie, ezoteryzm to nauka empiryczna, nie mierzalna fizycznie, dlatego też i strach przed nieznanym powoduje tego typu teorie.

Jakiej użyć metody by jak najszybciej zaznajomić sie z kartami?

Metod jest kilka, i wszystko zależy od tego czy chcemy dowiedzieć sie o kartach na samym początku jak najwięcej, czy po prostu ogólnie. Najlepsza opcja nauki polega na oddzieleniu kart Wielkich Arkan od Mniejszych. Początkowo pracujemy na 22 wielkich Arkanach, poznajemy z książek ich główne znaczenia które nie powinny być dla nas zmienne. Gdy juz zaczniemy wróżyć z nich, powoli zabieramy się za Mniejsze Arkana, które mówią głównie o sprawach życia codziennego. Te karty z czasem będą przemawiać do nas językiem którym będziemy rozumieć tylko my.

W parę dni nie przyswoimy tej wiedzy, potrzebne są tygodnie na opanowanie podstaw, miesiące na zaznajomienie się z kartami, a nawet lata na zrozumieniu całego sytemu tarota. Kart tych uczymy się przez całe życie, i nie możemy powiedzieć że umiemy w pełni wróżyć z nich ,gdyż byłoby to kłamstwo.

Czy można wróżyć tylko z Wielkich Arkanów?

Oczywiście że tak, ale zakres tego co usłyszymy będzie mniejszy, co znaczy że dowiemy się prawdy, ale nie beze ona ukazana z wielkimi szczegółami, tylko ogólnie. Wielu wróżbitów stawia tylko wielkie Arkany, wyłączając z interpretacji te Mniejsze.