Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Tarot partnerski

Tarot partnerski - Wróżby za darmo

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Oblicz kartę związku na podstawie Numerologii oraz Tarota.

Darmowa wróżba

 

Wszyscy mamy świadomość, jak skomplikowane bywają związki miłosne. Są takie chwile- czy to wtedy, gdy się zakochujemy, czy wtedy, kiedy czujemy się zranieni, zdradzeni czy znudzeni związkiem, w którym jesteśmy,- kiedy odczuwamy potrzebę sięgnięcia do wiedzy przyszłości, co pozwoli nam bardziej obiektywnie spojrzeć na wydarzenia i na całą sytuację relacji.

Każdy powód, by odwołać się do kart jest doby, a Tarot pozwoli nam zobaczyć nasz związek jak w lustrze, dokładnie, taki jaki jest.

Słabością odczytywania kart samemu jest przenoszenie na partnera, tego co naszym zdaniem powinien myśleć, robić i czuć. Ale jeśli będziesz podchodzić do tego z uczciwością i obiektywizmem, możesz wejrzeć w prawdziwe oblicze przyszłości.

 

By stworzyć samemu obraz związku czy danej relacji, o której chcemy wiedzieć coś więcej, musimy zasięgnąć porady Numerologii. Dzięki Twojej i partnera dacie urodzenia, obliczami kartę związku. Jest to bardzo proste. Wyciąg czystą kartę i długopis, spisz daty urodzin.

Np. Jeśli jesteś kobietą, urodziłaś się 5.10.1982 roku, a twój partner urodził się 23.6. 1980 roku, obliczasz każdą datę osobno, dodając do siebie kolejne cyfry, a wiec:

5.10.1982 = 5+1+1+9+8+2= 26

23.06.1980=2+3+6+1+9+8= 29

Dodajemy dwa wyniki do siebie, tak by otrzymać liczbę niższa niż 22.

26+29= 55=5+5=10

Kartą związku jest 10, czyli Koło Fortuny

 

Połączenie dat urodzin obojga partnerów może pozwolić na ustalenie rządzącej naszym związkiem karty Wielkich Arkanów. Ta karta wskazuje na wyzwania, tendencje i układ sił między partnerami.

Gdy popatrzymy na dane liczbowe partnera, w tym wypadku jest to numer 29, a wiec 2+9 = 11, oznaczać to będzie że karta Mocy (XI) będzie odpowiadać za jego stosunek do Ciebie i waszej relacji.

 

Interpretacja wyniku

 

Głupiec (22)

Uważajmy na zakochanie się bez zastanowienia, dokąd dana relacja prowadzi. Ta karta może również sygnalizować niedojrzałe podejście do związku lub obowiązków w danej relacji. Zastanówmy się czy czasami nie uciekamy od odpowiedzialności. Głupiec sugeruje niekiedy, że nie słuchamy niczyich rad i podchodzimy beztrosko do obietnic i uczuć. Możemy bezwiednie łamać serca albo rzucać się w nowe przedsięwzięcia bez namysłu.

 

Mag (1)

Kiedy z obliczeń wychodzi nam pierwsza karta z Tarota, powinniśmy być elastyczni, komunikatywni, a także warto wsłuchać się w swój wewnętrzny głos. Może się zdarzyć, że będziemy musieli pokierować partnerem tak, by podjął korzystną dla siebie decyzję Perswazja jest naszym sojusznikiem, dlatego to my nadajemy tempo i inspirujemy innych naszymi pomysłami. Ta karta mówi” weź sprawy w swoje ręce”.

Mag reprezentuje również zdolność do podejmowania decyzji oraz pewnego wykorzystania naszych umiejętności wiedzy- dopóki nie uwierzymy, że znamy wszystkie odpowiedzi. Karta ta mówi o męskiej energii seksualnej, gdzie mężczyzna ma wiele do powiedzenia w kwestiach danej relacji. Warto czasami mieć odwagę w wyznawaniu własnych uczuć i emocji.

 

Kapłanka ( 2)

Kiedy ta karta ukazuje się nam jako karta związkowa, powinniśmy zerknąć za zasłonę życiowych iluzji, spojrzeć poza to, co oczywiste lub w sposób naoczny, przyznać, że w życiu istnieją również tajemnice. Powinniśmy otworzyć pudełko ze wspomnieniami, rozwinąć nasz ukryty potencjał, wsłuchać się w intuicję i pozwolić jej się prowadzić. Ta karta reprezentuje potęgę kobiecości.

Możliwe, że też boimy się przyznać sami przed sobą, co naprawdę do kogoś czujemy, ale również, że czas rozwinąć swoją świadomość i użycie swojej intuicji, by przekonać się, czego pragniemy i dokąd zmierzamy. W naszych sercach kryje się wiele sekretów, a jeśli zajrzymy do środka, odnajdziemy prawdę.

Karta ta często mówi o związku tajemniczym, w którym jest wiele sekretów i niedopowiedzianych słów. Jednak tego typu relacja jest bardziej namiętna i tajemnicza, co powoduje, że jest bardziej erotyczna i ciekawsza.

 

Władczyni (3)

Karta ta reprezentuje twórczy, opiekuńczy aspekt kobiecości. Mówi ona o tym, że mamy silny instynkt opiekuńczy i powinniśmy się skoncentrować na tworzeniu harmonii w naszym związku. Może tez być tak, że powinniśmy zaspokoić własne uczucia lub zająć się naszymi potrzebami seksualnymi.

Może też ta karta znaczyć, że jesteśmy w trakcie matkowania komuś lub czeka nas macierzyństwo. Być może trzeba zmotywować naszego partnera lub trochę mu pomatkować.

 

Władca (4)

Ta karta reprezentuje pierwiastek męski, archetyp władzy, ojcostwa i przywództwa. W tej relacji będzie rządzić mężczyzna.

Karta ta mówi o tym, że możemy mieć władzę, i wiemy czego chcemy, ale być może działamy za bardzo na siłę i ze zbytnim uporem dążymy do tego, żeby zawsze wszystko szło po naszej myśli.

Cesarz w związkach oznaczą, że mamy wolę i potrzebę przejęcia kontroli. To jednak czas, by trzymać swoje osobiste uczucia na wodzy i opierać decyzje na czystych faktach.

Jako karta miłości mówi o tym, że w przyszłości zaintryguje nas mocna, dominująca osobowość albo błyskotliwy człowiek sukcesu.

 

Kapłan (5)

Karta ta daje do zrozumienia, że w każdym działaniu należy kierować się tradycyjnymi wartościami, ale również nasz wewnętrzny, duchowy pierwiastek domaga się ekspresji.

W związku ktoś działa w sposób konwencjonalny albo musimy poszukać przewodnictwa innej osoby, która pomoże nam rozwiązać problemy w danej relacji.

Może to również znaczyć, że musimy dostosować się do pewnych zasad, jeśli chcemy ruszyć do przodu z naszymi planami. Niewykluczone też, że utknęliśmy w swoich poglądach i nie chcemy przystosować się do innych.

 

Kochankowie (6)

Ta karta ma bardzo skomplikowane znacznie, daleko wykraczające poza miłość, harmonię czy związek. Karta obrazuje nam, że wszyscy jesteśmy odrębnymi bytami, niezależnie od tego jak wielką odczuwamy bliskość seksualną lub emocjonalną z drugim człowiekiem. Wobec tego musimy również uznawać osobiste przekonania i potrzeby innych.

Być może nasze serce panuje nad rozumem albo pragniemy się zakochać i uciec od wątpliwości, lęków i zahamowań związanych z otaczającym nas światem.

Możliwe, że znajdujemy się w niejasnej sytuacji uczuciowej, romansie, który z jednej strony daje nam wiele, ale my dążymy do głębszej więzi, której nie otrzymujemy.

Karta ta sugeruje, że nadszedł czas na decyzję dotyczącą związku. Czy pragniemy podjąć zobowiązania? Czy partner tego pragnie? A może nasze drogi się rozejdą?

Być może będziemy zmuszeni wybierać między dwiema osobami albo pojawi się pokusa zaangażowania z kimś, kto pozostaje w związku.

Możemy pragnąć miłości bezwarunkowej, ktoś inny za może chcieć stawiać warunki, żądać akceptacji bądź dążyć do manipulowania innymi po to, żeby czuć się kochanym.

Ta karta domaga się od nas większej świadomości tego, kim jesteśmy i jakie wartości wiążemy ze związkami miłosnymi.

 

Rydwan (7)

Rydwan ukazuje nam, że silna motywacja i wola są kluczem do postępu. Mówi ona o pewności siebie, zdrowym ego i wierze we własne siły. Albo zyskamy pewność siebie i hart ducha, żeby zdobyć to, czego pragniemy, albo spotkamy kogoś, kto będzie w naszym życiu reprezentował tę archetypową moc. Z drugiej strony rydwan może oznaczać, że w naszym życiu ścierają się przeciwne wpływy. Doszliśmy właśnie do punktu, w którym trzeba stanąć w obronie własnych przekonań i podjąć decyzje oparte na naszych pragnieniach, nie zważając na to, co inni uważają za korzystne dla nas. Możemy ujarzmić nasze emocje, skoncentrować energię i dopiąć swego. Zaufajmy zatem własnej uczciwości, a zrobimy postępy.

W związku partnerskim karta ta też mówi byśmy zbyt mocno nie angażowali się w prace zawodową, bo zapomnimy wkładać do relacji siebie.

 

Sprawiedliwość (8)

Karta ta sugeruje nam byśmy podeszli racjonalnie do sytuacji, w której się znaleźliśmy, lub problemu, z jakim się borykamy. Karta ta mówi byśmy logicznie i obiektywnie przyjrzeli się sobie samym, szukali całej prawdy i tylko prawdy, nawet jeśli oznacza to przyznanie się do błędów. Ta karta podpowiada też, że nie powinniśmy zbyt surowo osądzać czynów i intencji, ani swoich, ani innych ludzi. W związku dostaniemy to, na co naprawdę zasłużyliśmy.

 

Eremita (9)

Eremita reprezentuje najbardziej tajemnicza część nas samych. Mamy potrzebę zajrzenia w głąb siebie w poszukiwaniu odpowiedzi, zajrzenia we własną duszę lub chwilowego wycofania się ze związku. Nadszedł czas na poważne zastanowienie, zanim podejmiemy jakieś decyzje i popędzimy przed siebie z pomysłami, które mogłyby zmusić innych do zrobienia czegoś wbrew sobie.

Jeśli chodzi o związek, powinniśmy długo i dogłębnie przemyśleć sprawy, zanim zdecydujemy się na jakieś dalekosiężne plany. Zróbmy krok do tył, przyjrzyjmy się wzorcom zachowań, emocjom i uczuciom, które towarzyszyły nam w poprzednich relacjach, gdyż dadzą nam one wgląd w to, czy wybraliśmy właściwą drogę.

Eremita sugeruje również, że być może potrzebne nam jest uzdrowienie naszego wnętrza po to, żebyśmy byli zdolni ukształtować bardziej zrównoważony pogląd na życie. Możliwe tez ze w swojej relacji czujesz się coraz bardziej samotny, opuszczony i niezrozumiany.

 

Koło Fortuny (10)

Koło Losu to karta szczęścia i okazji, ale fortuna może być dobra albo zła- to d nas należy podjęcie decyzji, które pomogą nam poprawić samopoczucie i styl życia.

Karta ta może zwiastować zakochanie lub nowy romans, ucieczkę od trudnego związku lub poprawę istniejącego. Nadszedł czas, by wskoczyć do pociągu i wybiec naprzeciw okazjom, które się do nas zbliżają. Niespodziewane wydarzenia dadzą nam motywację do zmiany życia na lepsze.

 

Moc (11)

Karta ta sugeruje potrzebę odwagi i siły przekonań. Przygotujmy się na pełne determinacji stawienie czoła wszelkim przeciwnościom. Czas pokonać problemy i osiągnąć sukces. Niemniej jednak potrzebna jest nam nie tyle siła fizyczna, ile psychiczna i emocjonalna, która wyraz się bardziej w współczuciu niż skierowanej na własną wolę.

Jednak zastanówmy się czy czasami do związku nie dajemy zbyt wiele z siebie, niewiele dostając w zamian od partnera? Jeśli tak jest warto to zmienić.

 

Wisielec (12)

Znaleźliśmy się lub znajdziemy się na rozdrożu i być może powinniśmy na chwile przystanąć i przyjrzeć się dokładnie problemom w związku. Możemy mieć całkowity zamęt w głowie w kwestii tego, co chcielibyśmy teraz zrobić albo przechodzimy właśnie przez fazę separacji w związku. Wisielec każe wybierać, czy się poświęcać, czy nie. To świetnie, jeśli damy rade pozbyć się złych wpływów na życie, ale pomyślmy, czy inni naprawdę nami manipulowali, czy tez sami wpędziliśmy się w rolę ofiary?

Wisielec mówi nam wreszcie, ze trzeba odrzucić emocje, a zostaniemy uwolnieni od bólu lub cierpień uczuciowych.

 

Śmierć (13)

Ta karta przeraża wiele osób, jednak nie ma się jej co obawiać. Pamiętajmy, że jest to archetypowa energia związana z przechodzeniem z jednego stanu w drugi. Coś się kończy, coś się zaczyna, dając nam okazję do cieszenia się ze zmian, a nie lękania się ich. Możliwe, że nasz związek przestał funkcjonować jak dawniej, czas pożegnać się z tym co było. Sytuacja, która obecnie trwa w twoim związku nie będzie trwać wiecznie, dojdzie do zmian.

Może w głębi duszy pragniemy, by nasz romans się zakończył, ale nie potrafimy znieść myśl o tym, że moglibyśmy kogoś zranić. Niewykluczone, że powinniśmy zmienić coś w swoim życiu, aby dać sobie szanse rozwinięcia czegoś nowego.

 

Umiarkowanie (14)

Karta ta zapowiada dobrą passę w związku i sprawach osobistych. Ta karta często sugeruje, że kiedy będziemy sobie umiarkowanie pobłażać, czy to fizycznie, emocjonalnie czy uczuciowo, znajdziemy spokój i równowagę.

Jeśli właśnie podejmujemy decyzję, znajdziemy rozwiązanie i znacznie łatwiej nam będzie przyjąć cudzy punkt widzenia.

Wkrótce w naszym życiu zapanuje jasność, harmonia i wzajemny szacunek.

 

Diabeł (15)

Pozytywnym aspektem Diabła jest to, że wymaga od nas zaakceptowania naszych ograniczeń, rozwinięcia świadomości siebie samych i innych ludzi, zrozumienia, że możemy być dosłownie przywiązani i przykuci do wąskiego punktu widzenia lub życia wedle oczekiwań innych. Możemy być skrępowani przez nasze lęki, przekonania i wszelkie niezdrowe dla nas sytuacje. Możemy nie dostrzegać prawdy lub być zaślepieni przez iluzję.

Dla związku oznacza to same problemy i zmagania, z którymi ciężko się będzie zmierzyć, jeśli nie zrozumiemy jakie my sami mamy ze sobą problemy. Uważajmy też, żeby nie zwiódł nas ktoś, kto chce przejąć nad nami kontrolę lub utwierdzić swój autorytet.

 

Wieża (16)

W naszym życiu przydarzy się nieoczekiwana, przychodząca z zewnątrz zmiana. Będzie ona rodzajem zewnętrznego katalizatora, a my nie będziemy odpowiedzialni za powstały zamęt. Przy związkach międzyludzkich karta ta mówi nam, iż nie jesteśmy już nic w stanie zrobić. To co ma się stać i tak się stanie. Prawdopodobnie dana relacja była budowana na złych fundamentach, które w pewnym momencie runą. Świat zewnętrzny dokona weryfikacji i nic nie będzie można na to poradzić. Możemy cierpieć z tego powodu, ale pamiętajmy że zawsze przychodzi do życia coś nowego, może tym razem bardziej piękniejszego.

Wieża przedstawia konstrukcję, którą wznosimy bezpiecznie wokół siebie, system zabezpieczeń. Czasami w zakamarkach tej wieży, znajdują się rzeczy nadające się tylko do wyrzucenia, nieuporządkowane emocje i uczucia, które nie służą już naszym celom.

Karta ta tez mówi o tym, że powinniśmy z radością podejmować nowe wyznawani a nie unikać ich.

 

Gwiazda (17)

Ta przepiękna karta zwiastuje idealne dopasowanie partnerskie. Jeśli naprawdę wierzymy i udamy samym sobie, możemy stworzyć dla siebie okazję. Możliwe ze doznamy olśnienia w ważnej dla nas sprawie. Karta ta jest kartą inspiracji, nie daje praktycznych rozwiązań. Gwiazda mówi o dawaniu siebie w miłości, o kierowaniu się wizją i przeczuciami oraz o spełnieniu marzeń.

 

Księżyc (18)

To bardzo skomplikowana karta, gdyż w jej naturze leży oszustwo, i nierealność życia. To powoduje, iż dana relacja nie jest pewna na przyszłość. Oszustwo, kłamstwo, brak zaufania, zbytnie idealizowanie partnera, nierealne postrzeganie związku spowoduje, iż związek ten może przejść poważny kryzys a nawet ulec rozpadowi.

Karta ta też mówi o trudnym romansie, o niedostrzeganiu prawdy, nierealnych marzeniach, poczuciu zagubienia, zmartwieniach i lękach.

 

Słońce (19)

Najwyższy czas pokazać swoje uczucia i wyrazić marzenia. To karta pozytywna, która zawsze oznacza sukces i szczęście. Słońce oświeca nas pozytywnymi podpowiedziami, jak ujawnić nasze cele i pragnienia. Jeśli mamy problemy w związku, karta ta mówi, że potrafimy mimo wszystko zaakceptować naszych przyjaciół czy partnerów takimi, jacy są, zamiast usiłować ich zmieniać.

Być może związek ten okaże się na tyle satysfakcjonujący, że czeka nas ślub założenie rodziny.

 

Sąd Ostateczny ( 20)

Istnieją dwa typy osądu- taki, w którym oceniamy innych niełaskawie lub niesprawiedliwie, oraz taki, który nie potępia, ale stara się wszystko rozważyć i dotrzeć do prawdy. Sąd Ostateczny mówi o drugim typie. Karta ta wskazuje, że potrafimy uwolnić się od dawnego nastawienia, względem ukochanego, a także od zachowań, które nie są dla nas korzystne.

Zyskujemy nowe spojrzenie na to, jak radzić sobie w związkach. Podejmując decyzję będziemy musieli stanąć twarzą w twarz z faktami, a nie uciekać od nich. Jest to pozytywna karta szczególnie dla relacji, które powracają po długiej rozłące, np. powrót kochanka, czy byłego partnera.

 

Świat (21)

Zyskaliśmy świadomość tego kim jesteśmy, jesteśmy także własnych ograniczeń i wyborów, oraz ze bierzemy za siebie odpowiedzialność.

Karta ta mówi o pięknym dopasowaniu partnerskim, które warto szanować i w dalszym ciągu pielęgnować. Zapowiada związek karmicznym, taki na dalsze życie.