Tarot partnerski - Wróżby za darmo

Oblicz kartę związku na podstawie Numerologii oraz Tarota. Darmowa wróżba Wszyscy mamy świadomość, jak skomplikowane bywają związki miłosne. Są takie chwile- czy to wtedy, gdy się zakochujemy, czy wtedy, kiedy czujemy się zranieni, zdradzeni czy znudzeni związkiem, w którym jesteśmy,- kiedy odczuwamy potrzebę sięgnięcia do wiedzy przyszłości, co pozwoli nam bardziej obiektywnie spojrzeć na wydarzenia i na całą sytuację relacji. Każdy powód, by odwołać się do kart jest doby, a Tarot pozwoli nam zobaczyć nasz związek jak w lustrze, dokładnie,...
Czytaj więcej..

Skrzynia na karty Tarota

Jeśli często używamy talię Tarota dla wróżb i rytuałów, sama dobrze wiesz, że utrzymanie talii jest często problem. I nigdy nie wystarczają aksamitne woreczki do przechowywania Tarota jako wiarygodnej osłony przed ich zniszczeniem. Talia tarota, które wymagają ochrony, być może bardziej niż jakiekolwiek inne narzędzia rytualne. Karty z którymi pracujesz, wchłaniając Twoją własną energię muszą być chronione. Kiedy wróżysz, musisz być absolutnie pewny, że twoja karta nie jest dotykany przez inną osobę, z wyjątkiem Ciebie. Zapraszam do rytuału w celu...
Czytaj więcej..

slide image

Satanizm - Zwodnicze początki Satanizmu

Skąd wziął się archetyp Diabła Kiedy Kościół katolicki i władza stanowiły całość (XIV- XVII w.), niezadowolone masy nie mogły przeciwstawić się jednemu, nie odrzucając jednocześnie drugiego. Bóg sprawował władzę nad królami, oni natomiast nad ludźmi. Dlatego ludzie byli zniewoleni przez system feudalny. W czasie największego ucisku bezpośredni bunt ludzi nie był możliwy, gdyż oznaczało to śmierć. Dlatego tez przewrót religijny wydawał się właściwym wyjściem dla Kościoła by w ukryciu zrobić to czego chcieli. Wprowadzono postać Szatana, który był całkiem skutecznym...
Czytaj więcej..

Tarot miłosny

Miłość w Tarocie

Ocena użytkowników: / 6
SłabyŚwietny 
Miłość w Tarocie 5.0 out of 5 based on 6 votes.

Każda karta z 78 kart Tarota ma znaczenie uczuciowe, w mniejszym lub większym stopniu. Jeśli posiadamy własne karty lub mamy możliwość wylosowania jednej karty z Wielkich Arkan możemy z łatwością zobaczyć jaka przyszłość czeka ten związek, lub zadać pytanie odnośnie spraw uczuciowych.

 

 

Szybki z kontakt z wróżką na temat Twojej miłości!

Wyślij sms o treści: WROZBA. (po kropce zadaj swoje pytanie)  pod numer 7348

Koszt sms to 3 zł+Vat z Vat 3,69

 

Tarot miłosny

 

Głupiec, mówi o nieskomplikowanej miłości, w której z ciekawością i zalotnością nawzajem się odkrywa i cieszy sobą. Niekiedy mówi tez o chaotycznym sposobie postępowania w miłości.

 

Mag mówi o związku zbudowanym pozytywnie, mówi o byciu aktywnym w życiu uczuciowym, o zbliżeniu się do drugiej osoby, i o przezwyciężeniu problemów.

 

Kapłanka mówi o głębokim zrozumieniu i empatii. Poświęcenie, gotowość do czekania, żeby zadziałać we właściwym momencie.

 

Władczyni/ Cesarzowa określa pełnię życia, zdrowy związek, który wzrasta i dojrzewa, nowa miłość, która rozkwitnie, powiększenie rodziny.

 

Władca urzeczywistnia marzenia, miłość która kwitnie w bezpiecznych ramach. Gotowość do związku i do odpowiedzialności.

 

Kapłan mówi o obustronnym zaufaniu i życzliwości,. Troszczenie i ochranianie się nawzajem o siebie. Karta ta jest też karta małżeńską.

 

Kochankowie to karta wieloznaczna. Mówi ona zarazem o romansie, niepewności bycia ze sobą, ale także wyborze miedzy dwiema osobami. Ważne jest by dokonać wyboru intuicyjnie.

 

Rydwan mówi o nowej miłości, nowym zaangażowaniu, przezwyciężeniu przeciwności.

 

Sprawiedliwość mówi o równowadze w związku i równouprawnieniu.

 

Eremita mówi o dojrzałym związku, w którym oboje partnerów nawzajem się wspiera. Czasami ta karta oznacza cieszenie się samotnością.

 

Koło Fortuny mówi o zadaniu jakie należy wykonać w związku by było lepiej. Jest to odpowiedni czas na uporanie się z nierozwiązanymi problemami. Czasami ta karta mówi o związku karmicznym, ale tylko w połączeniu ze Światem czy Słońcem.

 

Moc mówi o namiętnym związku lub romansie, o doświadczeniach seksualnych i wielkim zaangażowaniu.

 

Wisielec mówi o skomplikowanej i zawiłej sytuacji, błędne koło. Konieczność zaczynania wszystkiego od nowa, zupełnie inaczej. czasami mówi ona iż nie warto starać się o drugą osobę.

 

Śmierć mówi o końcu związku lub o zakończeniu jakiejś nieprzyjemnej fazy w tym związku. Mówi ona głównie o pożegnaniu się i wejściu w nowy etap życia.

 

Umiarkowanie mówi o harmonii i zgodności, o zdrowym związku i harmonii dusz. Związek który się rozwija i wspaniale dojrzewa.

 

Diabeł określa związek destruktywny. Mówi o dewiacjach seksualnych o romansie który jest szkodliwy dla obu stron.

 

Wieża mówi o kłótniach, nagłych wstrząsach, nieporozumieniach, nieprzyjemnych sytuacjach i sytuacjach zakończeniu związku.

 

Gwiazda mówi o miłości, która jest pod opieką dobrej gwiazdy. Początek korzystnego związku.

 

Księżyc jest niemiłą kartą odnoszącą się do zazdrości, kłamstwa i ułudy.

 

Słońce mówi o pogodnym okresie dla miłości. Beztroski początek po przezwyciężonym kryzysie.

 

Sąd ostateczny, mówi o wartościowej miłości, o uwolnieniu się od problemów, cudowne spotkanie, ponowne ożywienie starej miłości.

 

Świat to najpiękniejsza karta w Tarocie, mówią o wszelakim spełnieniu. Mówi o byciu we właściwym związku.

 

{jcomments on}