Tarot partnerski - Wróżby za darmo

Oblicz kartę związku na podstawie Numerologii oraz Tarota. Darmowa wróżba Wszyscy mamy świadomość, jak skomplikowane bywają związki miłosne. Są takie chwile- czy to wtedy, gdy się zakochujemy, czy wtedy, kiedy czujemy się zranieni, zdradzeni czy znudzeni związkiem, w którym jesteśmy,- kiedy odczuwamy potrzebę sięgnięcia do wiedzy przyszłości, co pozwoli nam bardziej obiektywnie spojrzeć na wydarzenia i na całą sytuację relacji. Każdy powód, by odwołać się do kart jest doby, a Tarot pozwoli nam zobaczyć nasz związek jak w lustrze, dokładnie,...
Czytaj więcej..

Skrzynia na karty Tarota

Jeśli często używamy talię Tarota dla wróżb i rytuałów, sama dobrze wiesz, że utrzymanie talii jest często problem. I nigdy nie wystarczają aksamitne woreczki do przechowywania Tarota jako wiarygodnej osłony przed ich zniszczeniem. Talia tarota, które wymagają ochrony, być może bardziej niż jakiekolwiek inne narzędzia rytualne. Karty z którymi pracujesz, wchłaniając Twoją własną energię muszą być chronione. Kiedy wróżysz, musisz być absolutnie pewny, że twoja karta nie jest dotykany przez inną osobę, z wyjątkiem Ciebie. Zapraszam do rytuału w celu...
Czytaj więcej..

slide image

Satanizm - Zwodnicze początki Satanizmu

Skąd wziął się archetyp Diabła Kiedy Kościół katolicki i władza stanowiły całość (XIV- XVII w.), niezadowolone masy nie mogły przeciwstawić się jednemu, nie odrzucając jednocześnie drugiego. Bóg sprawował władzę nad królami, oni natomiast nad ludźmi. Dlatego ludzie byli zniewoleni przez system feudalny. W czasie największego ucisku bezpośredni bunt ludzi nie był możliwy, gdyż oznaczało to śmierć. Dlatego tez przewrót religijny wydawał się właściwym wyjściem dla Kościoła by w ukryciu zrobić to czego chcieli. Wprowadzono postać Szatana, który był całkiem skutecznym...
Czytaj więcej..

Tarot i praca

Tarot a praca

Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Tarot a praca 5.0 out of 5 based on 1 votes.

Karty Tarota mają wiele znaczeń, każda z nich w mniejszej lub większej mierze mówi o sprawach zawodowych, pracy, finansach czy zainteresowaniach. Jeśli posiadasz Tarota lub możesz wylosować przez Internet kartę, możesz sam zinterpretować pytanie, pod względem spraw finansowo- zawodowych.

 

Wyciągając kartę Głupca mamy do czynienia z osobą która zaczyna pracę, która jest początkująca lub która sama nie umie się odnaleźć w swojej pracy. Karta ta radzi rozwagę i systematyczność.

 

Mag mówi o dawaniu i otrzymywaniu ważnych właściwych impulsów, odpowiednia cena swojego zadania. Dążenie do wyższych celów i ich osiągnięcie.

 

Kapłanka mówi o takich sprawach jak przyjęcie zadania, gdzie wymagane są silne zdolności intuicyjne, Należy pozwolić prowadzić się tym przeczuciom.

 

Władczyni mówi o twórczym okresie w życiu. Mówi o nowych kierunkach ,nowym rozwoju, wspaniałym planie i intratnej propozycji pracy.

 

Władca mówi o odpowiedzialności, bezpiecznym środowisku pracy, o dokładnym wypełnieniu zadań. Karta ta mówi o osiągnięciu celów krok po kroku i ich uporczywa realizacja.

 

Kapłan mówi o pracowitości i o szukaniu i znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Należy pozostać wiernym swym zasadom moralnym.

 

Kochankowie określa osobę która całym sercem jest oddany swojej pracy.

 

Rydwan mówi o wkroczeniu na nową, obiecującą drogę, spróbowanie nowych wyzwań, postęp, radość z pracy.

 

Sprawiedliwość mówi o budowaniu klarownych osądów, zawieranie lub wynegocjowanie uczciwego kompromisu, bycie odpowiedzialnym za swe postępowanie.

 

Eremita mówi o podążaniu właściwą drogą z powagą, bycie dla innych dobrym doradcą.

 

Koło Fortuny mówi o drodze samorealizacji, czas na ważny krok. Przed Tobą wielkie zadanie, z którym teraz należy się uporać.

 

Moc określa osobę pełną siły, która oddaje się zadaniu ze zdrowym zacięciem i dobrą energią. Mówi o pasji pracy i sukcesach

 

Wisielec mówi o bezsilności, o bezrobociu, o problemach ze znalezieniem pracy, o przestojach w pracy. Utkwienie w martwym punkcie, bycie na niewłaściwym miejscu.

 

Śmierć mówi o zakończeniu pracy lub jakiegoś projektu. Koniec pewnego odcinka na drodze zawodowej, zwolnienie, przejście na emeryturę.

 

Umiarkowanie mówi o opanowaniu i radości, Jest to właściwy czas na pracę i relaks. Mówi o znalezieniu spójnych rozwiązań w problemach w pracy.

 

Diabeł mówi o zależności od kogoś, o brudnych interesach, interesach sprzedaży własnej duszy za pieniądze.

 

Wieża to niepomyślna karta pracy, mówiąca głównie o zwolnieniu, o zakończeniu stosunku pracy oraz o problemach finansowych.

 

Gwiazda mówi o przyszłościowych projektach, projektach nadziejach i przypływach sił, o nowych impulsach do działania. Ogólnie wróży sukces.

 

Księżyc mówi o dezorientacji, bezcelowości, tremie, nierealnemu patrzeniu na rzeczywistość oraz o utracie pracy.

 

Słońce mówi o sukcesie, samorealizacji, radości z pracy i kreatywności.

 

Sąd ostateczny mówi o przezwyciężeniu trudności, o genialnym rozwiązaniu problemu. Jeśli poszukujesz pracy, szybko ją znajdziesz.

 

Świat mówi o odnalezieniu swego powołania, znalezieniu własnej pracy, harmonii i rozwoju osobistego w miejscu pracy.

{jcomments on}