Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Tarot 2016 - www.tarotanielski.com

Tarot 2016

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Tarot dla znaków zodiaku na 2017 rok 

 

Koziorożec

Rydwan

W tym roku Twoim znakiem zodiaku będzie rządzić Tarotowy Rydwan. Zaryzykuj w tym roku wielki skok i rusz na przygodę. Ten rok zapowiada wiele obiecujących spraw. Końcem roku będziesz pewny siebie i niezależny w wielu kwestiach. Jeśli obecnie masz jakieś cele, już wkrótce usłyszysz strzał startowy. Warto dążyć do swoich celów i ta karta mocno Cię do tego zachęca. Udowodnij raz jeszcze swą siłę motywacji i jasność umysłu. Bez wahania, lecz skoncentrowany i zdecydowany zacznij działać. Masz szansę osiągnąć to co jest w twoich planach i marzeniach.

 

Ten rok może być radosnym przebudzeniem, czasem w którym będziesz podróżować, zwiedzać. W pracy będzie dużo się działo, będziesz musiał działać i być cały czas aktywnym by osiągnąć sukces zawodowy.

W miłości będziesz przezwyciężać przeciwności. Jeśli jesteś samotną osobą, masz szansę na nowa miłość.

 

W tym roku uwierz w siebie, a Twoje marzenia i pragnienia spełnią się. Wszystko co stare zostaw za sobą i dąż do nowych horyzontów. Jako ostrzeżenie, karta ta radzi, że jeśli czegoś nie umiesz, po prostu nie bierz się za to, bo stracisz.

 

 

Wodnik

Sprawiedliwość

 

Ten rok może być dla Ciebie decydujący w wielu sprawach, dlatego daj sobie czas, żeby we właściwy sposób przemyśleć swoje sprawy i podjąć odpowiedzialne, obiektywne i przemyślane decyzje.

To jak przeżyjesz kolejne 12 miesięcy, będzie zależeć tylko od Ciebie. Będziesz zbierał to, co posiałeś, odpowiadał za swoje decyzje i działania. Jeśli te plony będą raczej gorzkie na skutek twoich błędnych decyzji, będziesz mógł jeszcze to odwrócić na swoja korzyść. Popraw popełnione błędy, żeby cieszyć się spokojem.

 

W tym roku będziesz w pracy zawierać jakieś umowy, podpisywać ważne papiery, będziesz częściej przy urzędach i załatwieniach ważnych spraw niż zazwyczaj. W pracy będziesz musiał być odpowiedzialny za swoje decyzje i postępowanie.

Jeśli jesteś w związku, możesz w tym roku liczyć na równowagę, stabilność i równouprawnienie w relacji. Jeśli jesteś osobą samotną, może czekać Cię spotkanie osoby odpowiedzialnej, pewnej siebie, która wie, czego oczekuje od życia.

 

Spróbuj w tym roku przyjąć obiektywny punkt widzenia. Uznaj swoja odpowiedzialność za sytuację i nie zrzucaj jej na innych.

Jako karta, która ostrzega, zwraca ona uwagę by uniknąć uprzedzeń i wiary w doskonałość własnego osądu.

 

 

Ryby

Eremita

 

Nowy 2017 rok będzie dla Ciebie dość poważny, ale w najlepszym sensie tego słowa. Będziesz musiał przemyśleć bardzo wiele spraw i poważnie określić swój stosunek do siebie i świata, żeby dowiedzieć się czego tak naprawdę oczekujesz od życia.

Jeśli jakieś kwestie nie są w Twoim stylu, dowiedz się, co musisz zmienić. Pewne poglądy nie jest łatwo ustalić, ale masz na to dużo czasu. W poznaniu tego bardzo sprzyjające są dni wyciszenia, spokoju, zamknięcia się w sobie. Nie obawiaj się tego roku, i nie bój się, że będziesz samotny. Eremita oznacza wierność samemu sobie, także podczas spotkań z innymi ludźmi.

 

W pracy podążaj właściwą drogą z powagą, staraj się dobrze doradzać innym. Będzie to dobry czas na szkolenia w zakresie pracy zawodowej, doświadczenie i dokształcenie będzie bardzo ważne i potrzebne w tym czasie. Lepiej starać się nie zmieniać tak szybko pracy, bo możemy być niezadowoleni z tej zmiany.

Jeśli jesteś w związku czeka Cię spokój i stagnacja. Będzie to dojrzały związek, ale czasami możesz mieć poczucie osamotnienia wewnętrznego i niezrozumienia przez partnera. Jeśli jesteś osobą samotną, zastanów się dlaczego tak jest. Jakie cechy charakteru czy jaka cecha powoduje że osoby od Ciebie odchodzą. Warto popracować nad zrozumieniem własnej osobowości.

 

W tym roku skoncentruj się, medytuj, wycisz aż odnajdziesz jedność i jednoznaczność. Bądź zdecydowany i nie pozwól, by inni na Ciebie wpływali, wtedy wszystko stanie się proste.

Jako ostrzeżenie, karta ta mówi byś nie izolował się od świata zewnętrznego, i byś nie okazywał wrogości innym, bo ryzykujesz ze zostaniesz wielkim samotnikiem.

 

 

Baran

Koło Fortuny

 

Ten rok może przynieść ci szczęście, jeśli zauważysz możliwości, jakie przyniesie Ci los. Nie zawsze rozumiemy, co jest dla nas dobre a co nie, i dlatego los musi czasami nas najpierw do szczęścia zmusić. Jak przeżyjesz kolejne miesiące, zależy więc od twojej gotowości na otworzenie się na jego wskazówki. Chodzi tu o kierunek, który jest zgodny z Twoim wewnętrznym ja, niekoniecznie z tym, co sobie wymyśliłeś. To może z kolei oprowadzić Cię do dylematu, wyboru. Być może będziesz cierpieć, że coś nie poszło tak jak tego oczekiwałeś, ale z czasem zrozumiesz ze doprowadziło to do twojego szczęścia. W tym roku powinieneś po prostu otworzyć się na zmiany, nawet jeśli nie do końca będą one po twojej myśli.

 

W pracy ten rok będzie drogą ku samorealizacji. Jeśli będziesz mieć jakiś problem zawodowy, uda Ci się go odwrócić na twoja korzyść. Zmiana pracy jest wysoce prawdopodobna.

W tym roku będziesz uczył się jak być w związku, co zrobić by druga połówka w końcu zaznała szczęścia u twojego boku. Niespodziewane romanse, i znajomości też są możliwe.

 

Warto z rozumieć, że nasza drogę przeznaczenia rozpoczynamy od wewnątrz i nie musi się to wcale pokrywać z naszymi obmyślonymi planami. Poznaj swój los i naucz się nim kierować. Staraj się w tym roku nie być fatalistą.

 

 

Byk

Moc

 

Czeka Cię Byku rok pasji i namiętności. Może nią być człowiek, którego poznasz na swojej drodze i go pokochasz, pokochasz może jakaś sprawa, czy zajęcie, któremu poświęcisz wiele uwagi i czasu.

Doznasz twórczego wzlotu, który pomoże Ci pokonać stare schematy i wspomnienia z przeszłości. Nie zdziw się jeśli wejdziesz w konflikt z jakimiś twoimi zasadami, przekonaniami. Sprawdź czy są to dobre zasady, czy może raczej nadszedł czas by uwolnić się od pewnych schematów.

Będziesz w tym roku silny, będziesz posiadał w sobie więcej energii i mocy niż zazwyczaj. Wykorzystaj to do działania i dążenia do własnych celów.

 

W pracy będziesz pełny siły, oddasz się zadaniom ze zdrowym zacięciem i dobrą energią. Możesz oczekiwać sukcesów.

W relacjach z partnerem możesz przeżyć namiętny związek lub romans.

 

Pokaż w tym roku pasję, radość i zaangażowanie oraz pozwól swoje namiętności na wyzwolenie się. Nie przeceniaj jednak swoich sił, i nie doprowadzaj spraw do stanu niszczenia,. Nie bądź apodyktyczny.

 

 

Bliźnięta

Wisielec

 

Ten rok będzie dla ciebie punktem zwrotnym w Twym życiu. Mogłeś zagalopować się w ślepy zaułek i musisz zawrócić. Jeśli masz uczucie, że utkwiłeś w beznadziejnej sytuacji, nie pozwól by twój umysł był bezczynny. Wymuszanie zmian na innych i na sobie tez nie będzie dobrym rozwiązaniem. Im bardziej będziesz próbować coś zmienić na lepsze, tym gorzej to będzie wyglądać.

Potrzebujesz więcej cierpliwości i wyczucia, zdecydowania oraz gotowości poświęcania starych przyzwyczajeń i zastanowienia się nad problemem tak długo, aż jego rozwiązanie stanie się jasne i oczywiste.

Ten rok może być czasem, w którym uświadomisz sobie, że niewiele w Twoim życiu poszło do przodu, a wręcz możesz mieć myślenie ze stanąłeś w jednym miejscu lub się cofnąłeś.

 

W pracy może czekać Cię bezsilność, konflikt interesów, utkwienie w martwym punkcie. Czasami ta karta zwiastuje utratę pracy, okres jej szukania oraz bezrobocia. Jeśli masz się dobrze w pracy, nie zmieniaj jej bo dokonasz złej decyzji.

 

W miłości będzie dość skomplikowanie. Możesz poczuć się jak w błędnym kole. Na nową miłość w tym roku raczej nie ma co liczyć. Wiele związków i relacji międzyludzkich może się popsuć.

 

Nie próbuj w tym roku trzymać się kurczowo starego. Tylko przez odwrót, przez zmianę punktu widzenia i nowy sposób postrzegania pewnych spraw, będzie możliwe coś nowego i dobrego. Nie ulegaj zwątpieniu, nie rezygnuj z siebie i nie trzymaj się kurczowo przeszłości.

 

 

Rak

Śmierć

 

Ten rok dla ciebie może oznaczać ważny moment przełomowy w twoim dotychczasowym życiu. Gdy coś umarło, zakończyło się, gdy treść się wyczerpała, jest to znak, iż należy się z tym rozstać, żeby dać przestrzeń dla nowego rozwoju.

Odpuść sobie to, co być może sam już od dłuższego czasu czujesz. Został złe lub szkodliwe przyzwyczajenia, osoby, sytuacje. Im bardziej świadomie i z ochota uwolnisz się od przestarzałych struktur, schematów, tym szybciej i łatwiej wejdziesz w nowy szczęśliwszy etap w życiu.

Jeśli ból rozstania i obawa przed niewiadomym towarzyszy tym doświadczeniom, po prostu przygotuj się na nie, bez bohaterskiego ich wypierania.

 

W pracy może też zakończyć się pewien etap. Możesz przejść do innej pracy, zmienić zawód, lub dostać wypowiedzenie.

W miłości tez może czekać cię koniec relacji, i początek innej bardziej ciekawszej.

Jeśli jesteś osobą samotną, może otworzyć się dla ciebie nowy etap w życiu, będzie to przejście na druga stronę, w kierunku nowej relacji partnerskiej.

 

Nadeszła pora rozstania. Pozwól odejść temu, co stare, by zrobić miejsce dla nowego, które pojawi się i tak w twoim życiu. Nie podejmuj kroków, które nie mają tak naprawdę żadnej przyszłości.

 

 

Lew

Umiarkowanie

 

W tym roku powinieneś zaufać swojemu instynktowi. On wskaże Ci wybór właściwej drogi. Jeśli utkwisz w martwym punkcie, lub nie będziesz czegoś pewny, możesz odnaleźć wyjście z tych sytuacji dzięki swojemu wewnętrznemu głosowi. Może być to rok, w którym będziesz dużo podróżować, przeprowadzać dużo rozmów w pracy oraz w życiu osobistym. Wskazana jest wstrzemięźliwość i dyplomatyczna rozmowa z druga osobą. Postaraj się wykazać w tym roku opanowanie i zachowaj spokój.

 

W pracy mogą czekać Cię pozytywne niespodzianki. Będziesz podpisywać ważne umowy, możesz dostać awans czy uznanie. Rozwiązania w pracy będą one i poprawne.

W miłości będzie harmonia i zgodność w związku. Nowe związki będą się rozwijać, a stare umacniać.

Jeśli ktoś w otoczeniu czy rodzinie, zachoruje, możesz oczekiwać wyzdrowienia.

 

Działaj zrelaksowany i opanowany Uważaj na to, żeby zachować zdrowy umiar. Zaprowadź harmonie i zgodę. Nie ulegaj jednak w tym roku chwilowym zachciankom, przemyśl dwa razy pewne sprawy.

 

 

Panna

Diabeł

 

Diabeł tym roku powinieneś zastanowić się nad swoimi negatywnymi cechami charakteru czy słabościami. Warto zastanowić się nad ciemną stroną twojej istoty, która pozwala nam czynić rzeczy, o jakich później mówimy, że kierował nami diabeł. Aby trochę lepiej poznać twoją stronę życia, nadchodzące 12 miesięcy oferują Ci sprzyjające okoliczności.

Wystarczy zapytać się, dlaczego się znalazłeś w tak zagmatwanej sytuacji życiowej. Bądź świadomy tego, co wodzi Cię na pokuszenie. Poznaj pogardzana i niekochaną część swojej istoty. Podaruj swojemu cieniowi odpowiednie miejsce i pomyśl, gdzie i jak takie skłonności możesz w przyszłości rozsądnie wykorzystać.

Ten rok może być czasem, w których inni ludzie będą Cię drażnić. Nie będziesz umiał porozumieć się z innymi, wszystko będzie nie tak jak powinno być. Nie oddawaj się swoim nałogom, i ciemnej stronie swojej duszy. Postaraj się być cierpliwym, zrównoważonym i nie wykorzystaj słabości innych.

 

Uważaj w pracy na brudne interesy, kłamstwa, nieprzemyślane decyzje. Nie nadużywaj swojej władzy, bo może Cię to później drogo kosztować. Możesz mieć jednak szczęście w grach losowych, i niezaplanowanych pieniaczach, które nagle pojawia się na twoim koncie.

 

Twój związek może być destruktywny. Będziecie wzajemnie się oskarżać o różne rzeczy. w związek może wejść zdrada. Nowe znajomości będą czysto cielesne, nie związane z miłością. Zazdrość, nieufność i destruktywna walka o władze mogą być udziałem twoich relacji partnerskich.

 

 

Waga

Wieża

 

Ten rok może być czasem twojego wyzwolenia, jeśli uzbroisz się w konieczną do tego odwagę. Odważ się na ucieczkę z ciasnych wyobrażeń, struktur, które Cię zniewalają.

Licz się z tym, że tam gdzie się bronisz przeciw zmianom starych przyzwyczajeń, będzie konieczna zmiana toku myślenia. Zostaw rzeczy ich własnemu biegowi, bo im bardziej o coś walczysz, tym gwałtowniej zewnętrzne okoliczności zmusza Cię do kapitulacji.

Nie myśl o zmianach, jako o bezsensownych czy nieszczęśliwych zdarzeniach losu, lecz jako o konieczności przejścia w nowy, inny etap życia.

 

W pracy uważaj by pracodawca się z tobą nie pożegnał. Jeśli masz dobra prace staraj się w niej, reaguj na niebezpieczne sytuacje, nie staraj się zmieniać zawodu. Zmiany będą niekorzystne, jeśli pójdziesz w nowym kierunku.

W miłości może dojść do kłótni, wstrząsów. Jeśli sienie porozumiecie ze sobą, czeka was rozstanie. Nowe relacje będą natomiast burzliwe, czasami destruktywne, gdyż każdy będzie oczekiwać od siebie czegoś innego.

 

W tym roku uwolnij się od tego co Cię ogranicza i dusi. Przezwycięż to co Cię więzi, rani i odważ się na nowy start. Unikaj w tym roku bezpodstawnego ryzyka.

 

 

Skorpion

Gwiazda

 

Ten rok będzie mijał pod dobrą gwiazdą. Buduj plany na przyszłości podejmuj się długoterminowych spraw. Jeśli masz za sobą ciężki okres, będzie to tym lepszy czas dla nowych nadziei i wizji.

To dotyczy szczególnie obszarów miłości i partnerstwa. Usuń zniszczenia, i popatrz na swoja sytuację z głębszego punktu widzenia. Zobacz jak otwierają się przed tobą wrota szczęścia. W końcu roku będziesz się czuł jak nowo narodzony.

 

W pracy czekają cię przyszłościowe projekty, przypływ sił do pracy, nowe impulsy do działania. Ogólnie możliwy sukces w tym roku.

W miłości będą pozytywne zmiany. Jeśli jesteś w stałym związku, czekają Cię wyznania uczuciowe. Jeśli jesteś sam, ten rok zarezerwuj na poznanie swojej drugiej połówki.

 

Z nadzieją i zaufaniem poszerzaj horyzonty. Masz podstawy, by czerpać nowe nadzieje. Uwierz w dobrą przyszłość i planuj długoterminowo. Nie oddawaj się jednak marzeniom o przyszłości, bo przegapisz dzisiejsza szansę.

 

 

Strzelec

Księżyc

 

W tym roku chodzi o to, by ostrożnie przekroczyć pewien próg i przejść na stały grunt. Nie ulegaj w tym roku swoim strachom, a kiedy przyjdzie chwila zwątpienia, nie pozwól się zastraszyć. Poważnie traktuj ryzyko, bez zniechęcania się. Dokładnie przemyśl, co chciałbyś uczynić i zrób zdecydowane kroki, bez popadania w zwątpienie. Uważaj na ludzi wokół ciebie, gdyż ktoś może okazać się fałszywy i niegodziwy twojej przyjaźni.

Realnie patrz na otaczający cię świat. Nierealne marzenia i plany odstaw na boczny tor. Zauważ, co jest dla ciebie prawdą, a co nie, co możesz realnie osiągnąć a co nie.

 

W pracy możesz przeżyć pewna dezorientację, nie będziesz znał odpowiedniego kierunku twojego działania. Możesz bać się utraty pracy czy pozycji.

W miłości będziesz bezpodstawnie zazdrosny, podejrzliwy, będziesz bał się podjąć kolejnego kroku w związku.

 

Staraj się w tym roku nie bagatelizować dwóch obaw i trosk. Nie pozwól tez, by podcięto Ci skrzydła. Nie wymuszaj niczego, lecz pozwól się prowadzić krok za krokiem.

Nie błąkaj w ciemnościach, nie uciekaj w świat iluzji i halucynacji.