Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Zrób Skrzynię na karty Tarota

Skrzynia na karty Tarota

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jeśli często używamy talię Tarota dla wróżb i rytuałów, sama dobrze wiesz, że utrzymanie talii jest często problem. I nigdy nie wystarczają aksamitne woreczki do przechowywania Tarota jako wiarygodnej osłony przed ich zniszczeniem.
Talia tarota, które wymagają ochrony, być może bardziej niż jakiekolwiek inne narzędzia rytualne. Karty z którymi pracujesz, wchłaniając Twoją własną energię muszą być chronione. Kiedy wróżysz, musisz być absolutnie pewny, że twoja karta nie jest dotykany przez inną osobę, z wyjątkiem Ciebie. Zapraszam do rytuału w celu ochrony kart. Ten rytuał nazywa się "Skrzynia Tarota".
Pudełka do przechowywania Tarota są dostępne i są łatwe w zakupie, ale jeśli pudełko jest wykonane i zdobione przez Ciebie, będzie rezonować z Twojej własnej energii i bezpieczeństwa energetycznego.


Jeśli chcesz je mieć znajdź pudełko z klapką i klamra, o wielkości wystarczającej do talii kart tarota, które mieści się w nim. Następnie wybierz kolor, w którym chcesz go pomalować. Tutaj duży wybór, można malować w kolor czarny do obrony i srebro w wewnętrznej części pudełka jako kolor bogini księżyca. Możesz pomalować na czerwono i złoto - pasję i mądrość lub zielone i białe – to kolory gojenia i czystości. Możesz wybrać dowolny kolor, który najbardziej Ci odpowiada.

 

 


Następnie można ozdobić okno z różnymi symbolami, gwiazdy i półksiężycami, księżyc, pentagram i runy ochrony, wszystko, co jest dla Ciebie ważne, możesz stosować z szablony i różne farby. Symbole i możliwości są nieograniczone do dekoracji twojej skrzyni na karty, ale muszą one być specjalnie dla Ciebie.
Twoja talia Tarota jest bardzo ważne dla Ciebie i jest związana z Twoją energią, więc trzeba je odpowiednio poświęcić.
Połóż pudełko i opakowania na stole przed nim. Dotknij talię Tarota i zastanów się, jak jest Ci on potrzebny i jak doceń jego pomoc. Następnie potasuj karty, aby poczuć wdzięczność w swoim sercu. Umieścić karty w pudełku i wypowiadaj te słowa:
Bezpieczne pudełko do mojego wróżenia, niewidoczne, nietknięte przez nikogo oprócz mnie. Trzymaj mocno, kluczem do Ciebie teraz są tylko moje.
Jeżeli właściciel pudełko uzna to za stosowne, może dać pudełku z własne imię i tym dodaje mu siły i mocy.
Teraz twoje pudełko jest gotowe i może być stosowane w celu ochrony kart tarota!

Jak błogosławić pokład.


Chociaż korzystanie z kart Tarota jest proste, mało kto wie ,że może oddać nadmiar energii, który może pomóc w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Nie tylko ustawia cię na tych samych falach z kartami, ale również oferuje ścieżkę do osobistego wzbogacenia się i poprawy własnej witalności. To jest zbyt piękna szansa, by wziąć i po prostu z niej zrezygnować.
Poniżej podam przykład prostego rytuału błogosławieństwa. Wiedz, że nie istnieje prawo lub w niewłaściwy sposób, aby pobłogosławić talię
Potrzebne będą: Fioletową świeca, kadzidła, talia tarota, woda, sól.
Zapal światło świec i kadzidełka a następnie ułóż je przed kartami tarota. Zamknij oczy i weź głęboki oddech przez nos. Oddech wydech. Po czterech lub pięciu oddechach, otwórz oczy i prowadzony przez dym z kadzidła patrząc na pudełko, mów coś takiego:
- Daję ci teraz powiew powietrza, Oddychaj głęboko do czystości i piękna.
- A teraz dam ci ciepło ognia, aby spełnić moje życzenie.
Lekko pokropić kilka kropel wody do środka pudełka, mówiąc:
- Daję ci wodę, prawdziwe źródło życia, pij do dna, torując drogę.
Następnie rzucić na karty kilka ziaren soli, mówiąc:
- Daję wam ziemię, na której kiełkują nasiona siły, mój Tarocie.
I wreszcie podnieść talię wyciągniętą ręką i powiedzieć:
- Moc starożytnego Tarota, Daj mi swoją wiedzę i pozwól mi przeniknąć do duszy - w moim umyśle.
W ciągu następnych piętnastu minut lub więcej, spróbuj spowodować wizualizację obrazów. Przekonasz się, że to pomocne do wróżenia. Zostaw talię karty przed świecą.
Aby zwiększyć zdolność do proroctwa.
Musisz zapalić białą świecę i dotykać talię Tarota.
Zapoznaj się z kartami trzymając je w ręku i mów:
- Pytam źródło wszystkich rzeczy, aby wysłać mi siłę. Proszę Boga, aby dał siłę do mojego zaklęcia. Pytam Boginię, aby dała życie mojemu zaklęciu. Proszę o sile czterech żywiołów, aby wejść do mojego zaklęcia. Pytam gwiazdy odbite w moim zaklęciu. Tak będzie.
Wybierz z talii trzy karty, gwiazda, kapłankę i pustelnika. Weź je w swoje ręce i powiedz:
Mogę wyraźnie widzieć znaki moich czarów. Położyć karty na stół w następującej kolejności:
1 - gwiazda dla inspiracji i kreatywności.
2 – kapłanka, aby skupić umysł i intuicję.
3 – Pustelnik, aby dobrze interpretować wiedzę.
Umieść świecę nad kartą kapłanki. Powiedz:
Jestem coraz bardziej otwarty i wrażliwy na wyższe poziomy świadomości. Otwórz moje psychiczne ośrodki. Otwieram oczy i uszy wszystkich wrażeń, które przychodzą do mnie. I podnosze zasłonę przed nieznanym i chcę widzieć wyraźnie. Otwieram okno, w którym widzę inny świat.
Wyciągnij ręce nad kartami i powiedz:
- W kartach mogę wysyłać swoją siłę i moc sił duchowych wokół mnie, który nazwałem (a). W znak, że tu jesteś, spełniają moją prośbę! Rysuję swoją prośbę do Boga i Bogini, i że nie zaszkodzi nikomu! Moc Boga i Bogini i moc światła z gwiazd, mówię, zaklęcie działa! Dziękujemy za pomoc sił niebiańskich skrzydeł, dziękuję wam za pomoc, dziękuję Bogu i Bogini, dziękuję źródło wszystkich rzeczy. Żegnaj i idź w pokoju!