Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Zastawienie popularnych wróżb

Najbardziej popularne wróżby

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

Od starożytności człowiek pragnął poznać choć cząstkę przyszłości. Jego dążenie do poznania przyszłości doprowadziło do powstania wielu różnych metod wróżenia, takich jak Astrologia, Numerologia, I Cing, Krystomancja, Chiromancja czy Kartomancja.

Wróżenie to inaczej praktyki jednostki, służące przewidywaniu przyszłości, za pomocą środków mistycznych czy nadprzyrodzonych.

Obecnie używa się terminu- dywinacja, która jest przewidywaniem przyszłości, ale uznaje ona możliwość zmiany tego co będzie. Wróżbiarstwo natomiast zakłada iż to co zostało powiedziane, czy zobaczone będzie się działo na pewno. Dywinactwo daje margines błędu, i zaznacza że przyszłość swoją można zmienić, gdyż człowiek ma wolną wolę, a to co widzi się w narzędziach dywinackich jest tylko jedną z najbardziej możliwych wydarzeń które mogą mieć miejsce w przyszłości, ale nie muszą.

Obecnie jest kilka bardzo popularnych metod przewidywania przyszłości. Wróżby online

Pierwszą popularną metodą wróżbiarską jest Astrologia, która wymaga dużo czasu i poświęcenia by ukazała prawdę na nasz temat.

Astrologia wymaga od nas podania dokładnego czasu, miejsca i daty urodzenia. Z tych informacji, tworzy się indywidualny Horoskop Urodzeniowy. Dzięki Astrologii można również przewidywać przyszłość, poprzez wgląd w planety, ich położenie i tranzyty. W rekach odpowiedniego Astrologa metoda ta jest niezwykle dokładna, szczególnie jeśli pytamy o konkretną datę w przyszłości, np wybieramy datę swojego ślubu, i pytamy astrologa czy ten dzień będzie dla tej osoby szczęśliwy. Astrologia jest nie tylko sposobem przewidywania przyszłości, ale może również zapewnić skuteczne środku do określenia niekorzystnych sytuacji w przyszłości i zaradzenia im.

Można jednak zauważyć pewne wady Astrologii. Nie można zawsze ustalić najdrobniejszych detali. np. jeśli ktoś chce znać szczegóły charakterystyczne przyszłego małżonka, Astrolog nie zawsze otrzyma te informacje. Wiele zależy od precyzyjności, intuicji i połączeń planet które czyta Astrolog. Jeśli jednak Astrolog posługuje sie innymi metodami wróżbiarskimi takimi jak numerologia, czy chiromancja, pomaga sobie i ulepsza swoja interpretację o nowe detale.

Astrologia jest świetna jeśli chodzi o dopasowanie partnerskie. Dzięki dwóm datom urodzenia pary ludzi można określić ich cechy charakteru oraz osobowość i zaznaczyć mocne i słabe strony tego związku. Nad czym partnerzy powinni popracować by ich związek był szczęśliwy.

Inną coraz bardziej zaznaczającą się metodą przewidywania przyszłości jest odczyt z kart Tarota. Wróżka używając te karty musi mieć w sobie także dar, świetnie rozwiniętą intuicję, by móc dobrze interpretować karty. Samemu ciężko jest wróżyć z kart, gdyż znamy się i nie jesteśmy wystarczająco obiektywni w tym co widzimy w kartach.

Karty Tarota mogą dostarczyć wielu szczegółów niemal na temat każdego zdarzania. Karty te są bardzo plastyczne i posiadać mogą niezliczoną liczbę interpretacji ,a wszystko zależy od tego czy wróżba dobrze zinterpretuje znaki i symbole czy nie. Sprawdź sekrety tarota

Tarot zawsze mówi prawdę, ale wszystko zależy od osoby która te karty interpretuje. Tarot odpowiada na wszystkie pytania dotyczące niemalże każdej dziedziny życia. Jest to jedna z najbardziej rozwiniętych przewidywania przyszłości. System ten jest niezwykle rozwinięty i w dalszym ciągu się rozwija.

Odczyty psychiczne, intuicyjne czy jak ktoś woli związane z jasnowidzeniem są uzależnione od osoby, która się tym zajmuje. By być w tej dziedzinie coraz lepszym, potrzebna jest praktyka, czas, cierpliwość i niezwykłe wyczucie intuicyjne. Zdolności pozazmysłowe człowieka są bardzo rzadką sprawą. Wiele wróżek aż tak mocnych zdolności nie posiada. Mimo tego wystarczy rozwinięta intuicja by móc posługiwać się Tarotem. Jeśli wróżka uwierzy w swoje możliwości będzie w odpowiedni sposób interpretować karty.

Te trzy metody przepowiadania przyszłości czyli Astrologia, Kartomancja i Jasnowidztwo są w dalszym ciągu popularne i znane niemalże każdemu człowiekowi.

Systemy te przetrwały przez wiele wieków i w dalszym ciągu powodują u człowieka dreszczyk emocji.