Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Czym jest medium?

Tajemnice Medium

|

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sensacje Mediów, które wywoływały duchy sięgają początku XVIII wieku. 
Na początku media rozmawiały z duchami siedząc w kręgu z innymi osobami, które pragnęły usłyszeć głosy swoich bliskich z zaświatów.

W późniejszym czasie zaczęto stosować tabliczkę Quija. Jest to tabliczka przedstawiająca alfabet, cyfry od 0 do 9 oraz słowa TAK i NIE. Ułatwiło to znacznie komunikowanie się z energiami z innych wymiarów.

Do wróżenia z tabliczki Quija potrzebne jest minimum dwie osoby. Najlepiej, gdy jest zwrot wtedy jedna osoba jest osobą, która przewodniczy ( medium).

Osoby które nie są przeszkoleni nie powinni sami wywoływać duchów, gdyż mogą sprowadzić złą energie i doprowadzić do późniejszych problemów.
Jednak tabliczka jest bardzo znana w świecie i osoby nieprzygotowane do tego posługują się nią, wywołując duchy. Poprzez litery, cyfry i słwa tak i nie są w stanie określić przeszłość, teraźniejszość i przyszłe wydarzenia dowiadując się tego od duchów.

,Prawdziwe Medium nie potrzebuje takiej Tabliczki. Wystarczy, iż skupi się i wywoła odpowiedniego ducha a jest w stanie odpowiedzieć poprzez niego na każde pytanie.
Szczególnie osoby z zewnątrz przychodzą do mediów, by dowiedzieć się czegoś więcej o osobach zmarłych, by nawiązać z nimi kontakt.


Obecnie istnieją w Europie i w Ameryce stowarzyszenia Mediów, które pomagają w kontaktach ze zmarłymi.

Niekoniecznie media mają tylko kontakt ze światem duchowym, channeling polega również na kontakcie ze sferami duchowości, z elementami wszechświata i próbie odpowiedzenia na pytania duszy.  

{jcomments on}