Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Jak zdobyć mężczyznę - Rada

Jak zdobyć mężczyznę - Rada horoskopu

|

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miłosny Horoskop o mężczyznach

 

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Wodnika

Mężczyzna ten jest człowiekiem o dobrym sercu, a słowa mają dla niego wielkie znaczenie. To co widoczne jest na jego twarzy odzwierciedla jego prawdziwą naturę i jego myśli. Jest inteligentny, ma poczucie humoru i potrafi szczerze kochać.

Wodnik jednak jest dość specyficznym człowiekiem i dość ciężkim do scharakteryzowania.

Może on nieść ze sobą świat sprzeczności i paradoksów. Jest bardzo niezależny, ale ma swój własny pogląd na życie, w jego rozumieniu dość konserwatywny. Ma pewne zasady, które są dla niego ważne, ale często też te zasady zmienia, z biegiem lat i doświadczenia.

Uwielbia wcielać nowe pomysły i działania w życie, dlatego potrzebuje kobiety otwartej na nowości i na świat. Nie zwiąże się z kobietą zamkniętą na życie i taką, która nie umie się zmienić, jeśli w życiu jest jej źle.

Mężczyzna taki dba o swoje przyjaźnie, jest bardzo pomocny, i często potrafi się poświęcić dla przyjaciela. Mimo iż żyje w świecie idei, pragnie miłości szczerej i rzeczywistej.

By go zdobyć warto mieć podobne zainteresowania, lub być otwartą na nowe pomysły i zmiany życiowe. Wodnik nie zakocha się w kobiecie, która stoi w jednym miejscu i nie umie pójść do przodu ze swoim życiem.

Wodnik może mieć trudności z wypowiedzeniem takich słów jak: „ Kocham Cię” , „Nienawidzę Cię”, „ Pragnę Cię”.

Mężczyzna taki potrafi kochać bardzo głęboko, ale nie pokaże tego po sobie. Jednak kobieta ma zazwyczaj dobrze wyczuloną intuicję, i będzie potrafiła odgadnąć prawdziwe uczucia i zamiary Wodnika.

Są dwa typy mężczyzn spod tego znaku. Pierwszy z nich potrafi szczerze kochać i dąży do poznania odpowiedniej kobiety dla siebie. Drugi typ unika jakichkolwiek zobowiązań i woli przeżywać romanse. Podwodem tego jest myślenie, ze tym samym straci swoją wolność i niezależność. Takiego mężczyznę może zdobyć tylko taka kobieta, która da mu trochę wolności i nie będzie go do niczego zmuszać na siłę.

Najlepszym związkiem dla mężczyzny wodnika jest małżeństwo oparte na przyjaźni i współdziałaniu. Miła i niezależna kobieta jest w stanie zdobyć serce Wodnika.

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Ryb

Mężczyzna spod tego znaku ma bardzo skomplikowaną i sprzeczną osobowość. Mężczyzna ten zaskakuje, drażni a jednocześnie uwodzi. Jego oczy potrafią rozkochać każdą kobietę. Człowiek taki potrafi żyć równocześnie w świecie realnym i nierzeczywistym.

Wszystko analizuje, pragnie wybrać odpowiednio, ale często zmienia swoje zdanie. Ciężko jest przewidzieć, jaki będzie jego następny krok, gdyż mówi jedno, myśli drugie, a robi trzecie.

Mężczyzna spod tego znaku jest zazwyczaj bardzo inteligentny, z poczuciem estetyki i piękna go otaczającego. Jako człowiek ma wiele dylematów życiowych, bardzo długo się zastanawia nad wyborami. Dla niego wszystko jest względne. Ma oryginalny stosunek do sfery materialnej, zwłaszcza do pieniędzy, albo jest bardzo zainteresowany zarabianiem dobrych pieniędzy, albo w ogóle się pieniędzmi nie interesuje.

Ciężko jest być z mężczyzną z tego znaku zodiaku, gdyż przejawia wiele sprzeczności, i nigdy nie wiadomo, jaki będzie jego następny krok. Może zapewniać kobietę o miłości, ale za parę miesięcy stwierdzi, że jednak tego wtedy nie czuł i czuje coś innego.

Jego dusza jest bardzo złożona, pełna doznań i emocji, marzeń i aspiracji, pasji i wrażeń.

Miłość ma dla niego bardzo ważne znaczenie, jednak zazwyczaj przeżywa mistyczną miłość, której w rzeczywistości nigdy nie zdobędzie. Miłość może być dla niego piekłem lub niebem.

W głębi duszy pragnie miłości i pragnie ją rozdawać. Jednak miłość dla niego nie ma żadnych ograniczeń, jakościowo oraz ilościowo, wiec może równie dobrze być Casanovą.

Nie ma konkretnej rady dla kobiet ubiegających się o względy pana spod tego znaku. Jeśli ryba się zakocha to jest w stanie stworzyć wartościowy związek, jednak jeśli od razu nie będzie chemii ani uczucia między dwojgiem, Ryba szybko będzie szukać nowych alternatyw.

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Barana

Taki mężczyzna jest specjalistą od rozkochiwania w sobie kobiet od pierwszego wejrzenia. Mężczyzna ten zakochuje się od razu, bez zastanowienia, wiec jeśli długi czas kobieta się o niego stara, to raczej nic z tego nie będzie. Baran od razu wie czy w daną relację wchodzi, czy nie. Spotykając na swojej drodze piękną kobietę, która go zaciekawi, dość szybko zaczyna marzyć o tym co z nią zrobi, gdzie zabierze, i jak będzie wyglądać ich przyszłość.

To niestety często prowadzi do błędnych wyborów i decyzji tego mężczyzny. Po czasie opamiętuje się i widzi, że trzeba ruszyć do przodu na nowe poszukiwania, bo jednak kobieta wydawała się być inna niż przewidywał.

Baran w związkach nie lubi nudy. Jeśli kobieta pragnie go zdobyć musi być energiczna, zabawna, chętna na przygodny i szybkie działanie.

Mężczyźni spod tego znaku często zmieniają swoje partnerki, a głównym powodem jest nuda. Kobieta, która pragnie zdobyć Barana musi umieć nadążać za nim, i dawać mu ciągłą rozrywkę.

Baran jednak jest wrażliwy, i jeśli trafi się w tą wrażliwość, zapewniając go o uczuciu i dając mu poczucie, że jest ważny i potrzebny, można go rozkochać w sobie i zdobyć.


Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Byka

Mężczyzna spod tego znaku potrafi kochać i jego celem w życiu jest stworzenie ogniska domowego. Jest zmysłowy, męski, i potrafi pożądać kobietę.

W relacjach z kobietami, jedną z najważniejszych cech jest zmysłowość. Zakocha się w tej kobiecie, z którą dopasuje się na planie fizyczności i okazywania uczuć.

Mężczyzna taki potrafi ofiarować kobiecie wszystko, co może. Gardzi tymi mężczyznami, którzy idą na łatwiznę i są egoistami w relacjach z kobietami.

Mężczyzna ten okazuje uczucie nie tylko za pomocą gestów i słów, ale także i prezentów. Lubi pokazywać kobiecie to, do czego dąży i co już w życiu osiągnął. Pragnie by widziała to, co on może jej zaoferować.

Mężczyzna ten dotrzymuje obietnic, i jest jednym z najlepszych kandydatów na prawdziwego męża i ojca.

Byk nie potrafi na siłę się zakochać, wiec jeśli nie pokocha, ciężko będzie kobiecie zmienić jego myśli i uczucia. Nie rzuca on słów na wiatr, jeśli o czymś mówi to jest to już przemyślane i nie zmieni zdania.

Może czerpać przyjemność z seksu z wieloma kobietami, ale dla niego związek prawdziwy oparty jest na czymś poważniejszym. W młodości często mężczyzna spod tego znaku lawiruje między kobietami, z zapałem i ciekawością. Jednak kiedy postanawia znaleźć odpowiednią kobietę dla siebie, i ją znajdzie, jest wierny do końca.

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Bliźniąt

Mężczyzna urodzony pod tym znakiem jest osobą towarzyską, uwielbiającą zabawę, przyjęcia i towarzystwo ludzi. Jego umysł nie jest zmęczony, i ciągle potrzebuje działania i nowych wyzwań. Mężczyzna taki nie znosi rutyny, dlatego też koło siebie musi mieć partnerkę trochę podobną do niego.

Wiele mężczyzn spod tego znaku dojrzewa emocjonalnie bardzo późne. Młodzi mężczyźni często wszystkie relacje traktują lekko i często im się dość szybko nudzą kobiety.

Nie ma w nim romantyzmu, stara się być konkretny, mówi „ tak” lub „ nie”.

Potrafi podejść do kobiety i wprost jej coś powiedzieć, nie boi się tego. Często zaskakuje kobiety, gdyż przedstawia sobą mężczyznę konkretnego, który wie czego chce. Jest w tym prawda bo chce, danej kobiety na dany moment jego życia, nie na dalszą przyszłość.

Mężczyzna taki bywa nieznośny, ale uroczy. On nie jest ani zazdrosny, ani zaborczy.

Kiedy idzie na polowanie, nie jest on nastawiony tylko na seks, tylko raczej na pragnienie poznania czegoś nowego.

Pewnego dnia postanawia się ustatkować, i wybiera praktyczną kobietę, z poczuciem humoru i inteligencją, która będzie podzielać choć po części jego myślenie.

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Raka

Mężczyzna spod tego znaku jest grzeczny i bardzo uprzejmy. Troszczy się o bezpieczeństwo rodziny i tradycyjne wartości. Jest również namiętny, choć te emocje pokazuje dopiero wtedy, jeśli kogoś naprawdę pozna i zaufa.

Jest to człowiek, który potrafi w łatwy sposób się zakochać. Problemem dla niego może być ubarwianie rzeczywistości i osoby, która kocha. Ma wielką fantazję, jest subtelny, czasami zamknięty w sobie. Ma dość skomplikowaną osobowość.

Kobieta która chce być z Rakiem musi wyczuwać jego nastroje emocjonalne i się w nie wpasować. Mężczyzna ten bywa czasami opryskliwy, niemiły, i bardzo podejrzliwy.

Czuje się czasami człowiekiem niedocenionym, niedowartościowanym ,dlatego kobieta często musi go wspierać poprzez komplementy i fizyczne okazywanie uczuć.

Mężczyzna taki potrzebuje dowodów miłości i wierności, gdyż pragnie stałego związku aż po grobowe deski.

Mężczyzna ten wie jak sprawić by kobieta była szczęśliwa, jednak musi w 100 procentach wiedzieć, że kobieta którą darzy uczuciem jest tylko jego, i jest wobec niego szczera.

 

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Lwa

Miłość jest najważniejsza rzeczą dla każdego Lwa. Miłość w jego oczach musi być wielka, wzniosła, spektakularna i dramatyczna.

Mężczyzna spod tego znaku lubi być w związku, i dąży do miłości. Jest żarliwym kochankiem, bardzo przywiązany do erotycznej i estetycznej jakości życia seksualnego.

Każdy mężczyzna spod tego znaku ma swój styl uprawiania miłości, często jest bardzo wymagający. Nie zwiąże się z kobieta, która nie odpowiada mu wyglądowi oraz gdy w łóżku są komplikacje.

Lew bywa romantyczny i hojny, a jednym ze sposobów pokazania swojej hojności są prezenty.
Będąc w związku czuje potrzebę ochraniania partnera. Będzie dla niej walczył i podejmował ryzyko. W zamian kobieta będzie musiała pokazać mu bezgraniczne oddanie, bezwarunkową wierność i nieprzekupny podziw. Mężczyźnie temu muszą inni zazdrościć, że ma obok siebie taką PaniąJ

Zazwyczaj mężczyźni spod tego znaku gustują w pięknych, inteligentnych kobiet z charakterem i wyrafinowaniem.

 

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Panny

Mężczyzna ten jest skromny i dość nieśmiały. Jest osobą raczej o podejściu analitycznym, niż sentymentalnym, bardziej intelektualnym, niż romantycznym.

Człowiek ten musi dokładnie wiedzieć na czym stoi, dlatego tez lubi konkrety. Nie lubi gdy partnerka coś przed nim ukrywa, jednak uwielbia tajemnicza miłość i seks.

Mężczyzna jest bardzo krytyczny i niezwykle wymagający. Jeśli czegoś nie kontroluje, będzie starała się zrobić wszystko by tak nie było. Jeśli mu coś nie pasuje, nawet małych szczegół jest skłonny zostawić kobietę i szukać nowej. Nie jest on przy tym niemiły, raczej uosabia ciepłą osobowość i nie chce ranić drugiej osoby.

Dla niego jest dość ciężko rozpocząć jakiś poważny związek, gdyż nie zakochuje się szybko.

Bliskość z kobietą często narusza jego wewnętrzny i zewnętrzny świat, który sobie wcześniej uporządkował. Musi wpierw przeanalizować czy warto jakąś kobietę wpuszczać do jego życia. Nie chce tracić czasu ani energii na byle jakiejś znajomości.

W tym znaku znajduje się największa liczba kawalerów.

Kiedy mężczyzna spod tego znaku spotka w kobiecie takie cechy jak: spontaniczność, zapał, intuicja, wyobraźnia, energia i miłość do życia, jest w stanie zostawić dotychczasowe życie i otworzyć się na poważny związek.

 

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Wagi

Mężczyzna spod znaku Wagi ma głębokie poczucie estetyki, harmonii i równowagi. Jest on inteligentny, który ma dobre poczucie smaku, i gustu. Otacza niepięknymi rzeczami, które mają w sobie klasę, dlatego też w miłości również szuka kobiety, która wizualnie będzie dla niego piękna. Mężczyzna ten jest bardzo wyrafinowany, bardzo ciekawe połączenie dowcipu, wrażliwości, ale czasami też i sarkazmu.

Jest zarazem zmysłowy i sentymentalny, ale również i bardzo racjonalny.

Jest bardzo towarzyski, miły i uprzejmy, z głębokim poczucie wywarzenia i uczciwości.

Uwielbia piękne i kobiece kobiety, które są trochę tajemnicze i niedostępne.

Mężczyzna ten potrafi dać kobiecie wszystko, ale jeśli zauważy ze go w jakiś sposób wykorzystuje czy okłamuje, odcina się od znajomości.

Mężczyzna ten jest świetnym kochankiem i partnerem. Wierność niestety nie jest jego mocną stroną, gdyż jest bardzo podatny na wpływ kobiet, zakochując się łatwo, i łatwo od nich odchodząc.

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Skorpiona

Można dość łatwo rozpoznać człowieka Skorpiona, gdyż uosabia w sobie tajemniczość, fascynację, siłę przebicia i pasję w spojrzeniu.

Mężczyzna spod tego znaku ma przenikliwy umysł, który wykracza poza normalność. Ma świetnie wyczuloną intuicję, wiec nie warto go okłamywać.

Osoba ta jest niezwykle wytrwała, tak więc jeśli coś chce osiągnąć, za wszelką cenę do tego dąży.

Mężczyźni spod tego znaku mają dość trudny charakter, gdyż prawie każdy z nich ma jakiś problem emocjonalny, jakaś negatywną cechę charakteru, czy jakiś nałóg.

Jest wrażliwym człowiekiem, ale może posiadać w sobie jakiś problem, który często utrudnia mu życie.
Mężczyznę takiego bardzo łatwo zranić, dlatego też z wiekiem jest coraz bardziej podejrzliwy względem kobiet.

Mężczyzna ten jest wulkanem seksu, i zazwyczaj ma wiele kochanek. Seks jest dla niego bardzo ważny i musi mieć partnerkę, która mu dorówna w grze zmysłów.

Związek z nim może być trudny, gdyż będzie wymagał od partnerki siły psychicznej. Partner może być czasami nieprzyjemny, może coś wymuszać, lub bawić się z nami w emocjonalna grę by się czegoś więcej o kobiecie dowiedzieć. Tylko błyskotliwe i pewne siebie kobiety potrafią na poziomie porozumieć się z tym mężczyzną.
Również kobieta o wielkiej przenikliwości dobroci jest w stanie pozytywnie odmienić Skorpiona i dać mu nową, lżejsza jakość życia.

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Strzelca

Mężczyzna ten jest optymistą, rządny przygód, spontaniczny, sympatyczny i poszukujący wolności. Ma wiele pragnień, gdyż pragnie poznać i zrozumieć świat. Pragnie poznawać nowe miejsca, i nowych ludzi, zaznaczając tym samym nowe terytoria.

Z drugiej strony pragnie by inni go szanowali i trochę mu zazdrościli.

Ma on podwójną naturę, bo stale czuje się rozdarty miedzy konformizmem i anarchią.

W miłości bywa często zaniepokojony. Zazwyczaj przez długi czas wdaje się w romanse, i niezobowiązujące relacje, by w wieku dojrzałym spotkać kobietę, która nie będzie go zbytnio ograniczać.

Jeśli natomiast młody Strzelec ożenił się zbyt szybko, w dojrzałym wieku zacznie się bawić i pójdzie swoją nową drogą.

W miłości bywa romantykiem i idealistą. Zamracza się kobietami inteligentnymi, z pasjami życiowymi. Zazwyczaj, gdy szuka poważnego związku obraca się przy kobietach dojrzałych emocjonalnie.

 

Jak zdobyć mężczyznę spod znaku Koziorożca
Młody Koziorożec bardzo rzadko nadaje się na prawdziwy, szczery i oddany związek. Dopiero gdy dorośnie jest w stanie pokazać na co go stać.

Człowiek ten jest pragmatyczny, bardzo ambitny, dążący do pewnego statusu społecznego i materialnego, jest bardzo pracowity, oddany i wytrwały.

Mężczyzna ten zwraca szczególną uwagę na pracę i materię.

Dla kobiet bywa romantykiem. Jednak nigdy nie pozwoli by jego romantyzm i miłość wpłynęła na jego decyzje.

W pewnym momencie pragnie się ustatkować. Mężczyzna taki ma dość ojcowskie cechy, dlatego będzie poszukiwał ciepłej, spokojnej i opanowanej kobiety, o którą będzie mógł się zatroszczyć. Kobieta ta jednak na swój sposób musi być niezależna i mieć też swoje życie.

W związku jest on wierny, i bardzo rzadko zdarzają się jakieś zdrady w tym znaku zodiaku.