Tarot partnerski - Wróżby za darmo

Oblicz kartę związku na podstawie Numerologii oraz Tarota. Darmowa wróżba Wszyscy mamy świadomość, jak skomplikowane bywają związki miłosne. Są takie chwile- czy to wtedy, gdy się zakochujemy, czy wtedy, kiedy czujemy się zranieni, zdradzeni czy znudzeni związkiem, w którym jesteśmy,- kiedy odczuwamy potrzebę sięgnięcia do wiedzy przyszłości, co pozwoli nam bardziej obiektywnie spojrzeć na wydarzenia i na całą sytuację relacji. Każdy powód, by odwołać się do kart jest doby, a Tarot pozwoli nam zobaczyć nasz związek jak w lustrze, dokładnie,...
Czytaj więcej..

Skrzynia na karty Tarota

Jeśli często używamy talię Tarota dla wróżb i rytuałów, sama dobrze wiesz, że utrzymanie talii jest często problem. I nigdy nie wystarczają aksamitne woreczki do przechowywania Tarota jako wiarygodnej osłony przed ich zniszczeniem. Talia tarota, które wymagają ochrony, być może bardziej niż jakiekolwiek inne narzędzia rytualne. Karty z którymi pracujesz, wchłaniając Twoją własną energię muszą być chronione. Kiedy wróżysz, musisz być absolutnie pewny, że twoja karta nie jest dotykany przez inną osobę, z wyjątkiem Ciebie. Zapraszam do rytuału w celu...
Czytaj więcej..

slide image

Satanizm - Zwodnicze początki Satanizmu

Skąd wziął się archetyp Diabła Kiedy Kościół katolicki i władza stanowiły całość (XIV- XVII w.), niezadowolone masy nie mogły przeciwstawić się jednemu, nie odrzucając jednocześnie drugiego. Bóg sprawował władzę nad królami, oni natomiast nad ludźmi. Dlatego ludzie byli zniewoleni przez system feudalny. W czasie największego ucisku bezpośredni bunt ludzi nie był możliwy, gdyż oznaczało to śmierć. Dlatego tez przewrót religijny wydawał się właściwym wyjściem dla Kościoła by w ukryciu zrobić to czego chcieli. Wprowadzono postać Szatana, który był całkiem skutecznym...
Czytaj więcej..

Prawidłowa interpretacja wróżby

Interpretacja wróżby

Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

Aż do XIX wieku objaśnienia kart były kategoryczne i jednoznacznie i obowiązywała zasada taka jaka była zapisana w książce. To co było napisane, tak należało interpretować karty.

Np. karta Diabła oznaczała tylko intrygi, kłamstwa, i nic poza tym. Nie rozbudowywano znaczenia kart. 

Już pod koniec XIX wieku, odrodziło się zainteresowanie naukami okultystycznymi, oraz stworzono nowe podejście do ezoteryki. Karty zaczęto interpretować intuicyjnie, zgodnie z duchem nadchodzącej Ery Wodnika. 

Najważniejsza zasada interpretacji intuicyjnej, na której będziemy się opierać, polega na tym, ze znaczenie każdego Arkanu może być płynne w zależności do konkretnej sytuacji. Każdy Arkan z całej talii Tarota ma swoje wyjściowe, podstawowe znacznie. Zazwyczaj podstawowe znaczenia kart są opisane w różnych książkach. Każda osoba wróżąca w trakcie pracy nad kartami zmienia te znaczenia, dodaje inne, i łączy je w całość w rozkładzie.

 

 

 

Należy jeszcze przy interpretacji kart uwzględniać, że pierwszy sygnał, pierwsze wrażenie, które rodzi się w Twojej intuicji podczas oglądania kart, zazwyczaj jest najbardziej prawidłowe.

Nie należy zrażać się czy dziwić, jeśli nawet dość daleko odchodzimy od interpretacji podstawowej kart.

Dlatego najpierw po rozłożeniu kart pozwolić im najpierw przemówić samym. Zacząć warto od wyobrażenia sobie, co może się, wg Ciebie ukrywać pod symbolami na kartach, oraz ich połączeniu z innymi kartami. 

Człowiek o dość dobrze rozwiniętej intuicji jest w pełni zdolny do samodzielnego odczytania symboliki zawartej w kartach. Warto pamiętać, ze każdy człowiek inaczej odczytuje swoja rzeczywistość, więc niektóre interpretacje kart nie powinny nas dziwić, warto je odkryć i przekazać to co czujemy osobie pytającej. 

Interpretację kart należy zaczynać wychodząc od ich sensu, motywu, a nie od nazwy czy numeru.

Wielkie, starsze arkana są ważniejsze od Mniejszych. One zawsze przodują w interpretacji rozkładu. Małe Arkana, maja mniej znaczeń i często mówią o sprawach mało ważnych, takich o których za parę lat nie będziemy pamiętać. 

Każdy rozkład należy analizować jak opowiadanie w obrazkach, jako komiks.

W praktyce wróżebnej, też warto uwzględnić położenie karty, czy jeży prosto czy jest w pozycji odwróconej, gdzie znajduje się w rozkładzie, na początku, końcu, czy w środku, a także połączenia kart ze sobą w rozkładzie. Wejdź do działu wróżby online

 

{jcomments on}