Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Darmowa wróżba

Darmowa wróżba - droga życia

|

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Określ swoją liczbę ścieżki Życia

Poznaj przyszłość w liczbach

 

CO TO JEST NUMER ŚCIEŻKI ŻYCIA?

Numer ścieżki życia to cyfra która powstaje przy zliczeniu wszystkich cyfr daty urodzenia ( rok, miesiąc, dzień ,n p 4.11.1975).

Ta liczba określa tym kim jesteś, opisując twoje mocne i słabe strony, twoje możliwości niektóre cechy charakteru.


JAK ZNALEŹĆ LICZBĘ ŚCIEŻKI ŻYCIA?

Obliczanie swojej liczby jest bardzo proste. Wystarczy zsumować swoją datę urodzenia, by powstała jedna cyfra. Jeśli jednak wynik obliczeń ukazuje nam 11, 22 nie trzeba już do siebie dodawać liczby, gdyż Podwójna jedynka, dwójka i trójka tez mają swoje znaczenie i należą do ludzi z niezwykłymi możliwościami.

Numerologia uwzględnia liczby od 1 do 9 , oraz mistrzowskie liczby- 11,22.

 

Przykłady:

1.07.1977 = 1+7+1+9+7+7= 32=3+2=5

13.11.2003= 1+3+1+1+2+3= 11 ( mistrzowska liczba)

 

NR 1

Ścieżka życia reprezentowana przez numerologiczną jedynkę charakteryzuje osoby o indywidualistycznych pragnieniach, które są niezależne i zaradne życiowo.

Mają wiele celów które pragną w swoim życiu osiągnąć.

Po pierwsze muszą nauczyć się stać na własnych nogach i poczuć niezależność. Muszą też nauczyć się być liderem. Wiele numerologicznych jedynek to osoby które są przywódcami, generałami, prezesami i właścicielami wielkich firm, niezależnie od płci.

Wiele jedynek spędza dużo czasu na nauce rozpoznawania innych ludzi, ich cech charakteru, zachowania, stosunku do ludzi itp..

Osoba ze ścieżką życia 1 musi pokonać środowisko i w pewnym momencie odciąć się od pomocy rodziców by poczuć całkowitą siłę życiową i niezależność.

 

Pozytywne cechy

Osoba z jedynką ma bardzo wiele pozytywnych cech. Można wymienić- inspirację twórczą, entuzjazm, zapał do pracy i poznania świata. Siła i potencjalne działanie pochodzi bezpośrednio z głębokiej siły takiej osoby.

Z tej siły biegnie determinacja do sięgnięcia do celu. Osoby te umieją idealnie dopasować się do otoczenia, ale również i mu przewodzić.

Niektóre jedynki są innowatorami, wynalazcami, naukowcami.

Jedynka ma bardzo silne osobiste potrzeby i pragnienia i czuje że zawsze powinna stosować się do własnych przekonań i intuicji.

Jesteś ambitny, i czasami potrzebujesz agresywnego zachowania by coś osiągnąć.

 

Negatywne cechy

Jedynka często ma problem z określeniem swoich negatywnych cech lub z ich uzewnętrznieniem. Potrafi przez wiele tal trzymać w sobie zadrę, co często rodzi problem w codziennym życiu. Brak uzewnętrzniania się często powoduje iż inni określają taką osobę za zimną i bezduszną.

Jedynki muszą uważać by z wiekiem nie stać się osobą o egoistycznym i samolubnym podejściu do życia. Niecierpliwość oraz nadmierna pewność siebie to też problematyczne cechy jedynki.

 

 

NR 2

Dwójka jest osobą, która często przyzwyczaja się do wielu spraw i wpada w rutynę. Lubi widzieć wszystko na miejscu, lubi porządek i wzory którymi kieruje się w życiu.

Osoby urodzone z dwójką w tle, są bardzo wrażliwe, delikatne, wyważone i sprawiedliwe. Uwielbiają być mediatorami i dość dobrze im to wychodzi. Umieją rozstrzygać trudne spory i są dość obiektywni.

Z troską myślą o innych i pragną im pomóc w miarę swoich możliwości.

 

Pozytywne cechy

Dwójki są bardzo szczere, umiejące słuchać innych. Są zdolne do osiągania sukcesów w dowolnej dziedzinie, szczególnie gdy pracują z ludźmi. Są mistrzami kompromisu i utrzymywania harmonii w swoim otoczeniu. Stronią od kłótni, negatywnych emocji i agresji.

 

Negatywne cechy

Największym problemem dla dwójki może być bierność, apatia i stan uśpienia w życiu. Pesymistyczne podejście do życia powoduje iż dwójki często nie osiągają w życiu nic o czym wcześniej marzyli.

 

 

NR 3

Numer 3 ścieżki życia reprezentuje osoby ekspresyjne, towarzyskie, kreatywne i chcące się uczyć. Jako numerologiczne trójki, często rodzą się przyszli artyści, altruiści, osoby o jasnym i optymistycznym usposobieniu.

Utalentowane trójki posiadają wyjątkowe zdolności twórcze, zazwyczaj w sferze werbalnej.

Ścieżka życia typu trzy daje ponadprzeciętną zdolność w jakiejś formie sztuki, czy wyrażaniu siebie. Może to obejmować malarstwo, dekorowanie wnętrz, krajobrazu, rzemiosło, pisanie muzyki, czy książek.

Jeśli trójce uda się skupić na swoich talentach i będzie mieć energię do działania, może daleko zajść.

 

Pozytywne cechy

Jasna strona tej ścieżki podkreśla harmonię, piękno i przyjemności dzielenia się z innymi. Autoekspresja, wyrażanie siebie i dążenie do tego co da nam szczęście to najpozytywniejsze cechy Trójki.

Innymi pozytywnymi cechami są ciepło i życzliwość, umiejętność porozumiewania się z innymi i otwartość na nowe doznania.

Umiejętnie radzi sobie z wszelkimi przeszkodami, które nagle staną na jej drodze.

 

Negatywne cechy

Dla niektórych trójkę w pewnym momencie życie może stać się powierzchowne i błahe. Mogą zacząć popełniać błędy, których z czasem będą żałować. Trójki mają tendencje do bycia kapryśnymi osobami, które ciągle będą poszukiwać zmian w życiu co będzie powodować wielki chaos.

Z biegiem lat mogą bardzo krytykować innych, nie patrząc zupełnie na siebie.

 

NR 4

Ścieżka czwarta należy do osób praktycznych, konkretnych, i najbardziej wiarygodnych. Celem ścieżki życia takiej osoby jest nauka, wyznaczenie celu i konkretne dążenie do niego. Poświecenie i wytrwałość towarzyszą temu. Zawsze wymagają bardzo dużo od siebie, oraz od innych.

Czwórka ma wielką siłę woli, która często jest mylona z uporem. Czasami ta „ upartość” graniczy z obsesją.

 

Pozytywne cechy

Czwórka to doskonały organizator, który wcześniej wszystko idealnie zaplanuje. Czwórka na wszystko patrzy z rozsądkiem i praktycyzmem.

Lojalny i oddany jest idealnym pracownikiem, którego się ceni. Jako partner w miłości jest niezawodnym współtowarzyszem.

Przyjaciół ma nielicznych, ale sprawdzonych.

Czwórka jest mocno związana z żywiołem ziemi, z której czerpie siłę i poczucie rzeczywistości.

Cierpliwość i determinacja czwórki powoduje iż jego życie jest ułożone i stabilne.

 

Negatywne cechy

Niektóre czwórki są mało taktowne, naburmuszone, zawzięte i czasami gburowate. Osoby te potrafią tez dużo mówić, mniej robić, jednak są to skrajne przypadku.

 

 

NR 5

Osoby z numerologiczną 5 są zazwyczaj wszechstronni, pełni przygód i chęci rozwoju. Osoby te starają się zawsze znaleźć odpowiedzi na wszelkie pytania. Osoby takie pragną wolności, niezależności i braku skrępowania.

Piątki brzydzą się rutyną i nudną pracą. Świetnie umieją komunikować się z innymi, umieją doradzać, motywować innych, są prawdziwymi doradcami i przyjaciółmi.

Emocjonalne i umysłowe życie Piątki musi być zaspokojone, gdyż inaczej sam ze sobą będzie się męczył, czując pustkę czy pewnego rodzaju niedosyt życiowy.

 

Pozytywne cechy

Osoby te często myślą z dnia na dzień, nie martwiąc się o to co będzie za 5 lat. Osoby te wchodzą w towarzystwo które jest podobne w swoich przekonaniach do piątek. Ważne jest by piątka znalazła pracę która będzie lubić. Powinna unikać pracy w której są rutynowe zajęcia i w której wymaga się zbyt wiele.

Osoby te mają wolność wyrażania siebie w każdej chwili. Umieją dobrze analizować nawet najbardziej skomplikowane sprawy.

 

Negatywne cechy

Mogą takie osoby przeliczyć się w decyzjach dotyczących pracy oraz domu. Niektóre osoby mający cyfrę piątkę za przewodnika są samolubni i niepewni swoich wartości.

 

 

NR 6

Osoby te mają wrodzone silne poczucie odpowiedzialności. Są idealistami i muszą czuć się przydatne. Dobrze odnajdują się jako doradcy, jako osoby pracujące w usługach. W pewnym momencie swojego życia starają się całkowicie przejąć odpowiedzialność za swoje czyny.

Osoby takie działają z siłą, współczuciem oraz dystansem do siebie. Mądrość, równowaga i rozumienie drugiej osoby daje dobre podstawy na przyszłe szczęśliwe życie.

 

Pozytywne cechy

Są realistami w życiu, i umieją świetnie odnajdywać się w niemalże każdej sytuacji. Najważniejszą rzeczą dla piątki jest rodzina, dom, przyjaciele.

Potrafią być dobrymi doradcami, osobami na których można polegać, i którzy dobrze doradzą. Często spotyka się osoby, które są duchownymi, psychologami, wolontariuszami, osobami które są wyczulone na krzywdę innych.

 

Negatywne cechy

Trzeba unikać tendencji do przytłaczających obowiązków i do przepracowania. Takie postępowanie może wprowadzić szarość życia i pesymistyczne nastawienie do świata. Jeśli piątka nie weźmie odpowiedzialności za siebie, straci sens życia i będzie żyła w marazmie.

 

 

NR 7

Numerologiczne 7 to osoby czułe, z natury spokojne i analityczne. Ich sposób myślenia przewyższa wszelkie jednostki. Intelekt jest wysoce rozwinięty. Osoba taka wpierw analizuje, testuje a potem stwierdza czy warto iść w danym kierunku czy lepiej odpuścić. Działania siódemki są zawsze przemyślane, dlatego może wiele w życiu osiągnąć, głównie pod kątem spraw zawodowych, majątkowych i finansowych.

Kiedy trzeba Siódemka potrafi podchodzić do życia bardzo duchowo. Jest to mistyczna cyfra która uosabia wiedze tajemną, magiczną, dlatego niektóre osoby mające na ścieżce życia 7, są osobami o niezwykłych i rzadkich umiejętnościach.

 

Pozytywne cechy

Siódemki są dokładne, lubią kompletność, perfekcjonizm w pracy, i oczekują, że wszyscy, tak jak i oni, będą spełniać wysokie standardy wykonania tejże pracy. Mają przyjaciół na całe życie, mimo iż nie są zbytnio towarzyskimi osobami.

 

Negatywne cechy

Energia 7 w najbardziej negatywnej charakterystyce opisuje ludzi kłótliwych, skrytych i bardzo pesymistycznych. Osoba która żyje w swoim zamkniętym świecie, która jest oburzona na świat zewnętrzny będzie cały czas mieć negatywny stosunek do wszystkiego. Głównie brak zrozumienia u innych będzie powodować takie zawirowania emocjonalne u siódemek.

 

 

NR 8

Osoby spod 8 są skupione na nauce, dokształcaniu się i na zrozumieniu świata w którym żyją. Ósemka daje wiele siły, pewności siebie i możliwości materialnego sukcesu. Praktyczne zaangażowanie się w daną sprawę wiedzie taką osobę do sukcesu. Wiele 8 wykorzystuje swoje ambicje, swoje zdolności organizacyjne i swoją skuteczną strategię by wyrzeźbić dla siebie realny szczęśliwy świat. Wiele osób mających na swojej ścieżce życia 8 w tle, mają duże poczucie sprawiedliwości.

 

Pozytywne cechy

Ósemki są obdarzone ogromnym potencjałem dalekosiężnego planowania przyszłości. Mają dobre pomysły szczególnie jeśli chodzi o sprawy zawodowo- finansowe. Umieją zarządzać sobą i umiejętnie wykorzystują wszelkie znajomości. Są praktyczni i dążą do głównych celów, mają równie ż odwagę wypowiadania swoich przekonań.

 

Negatywne cechy

Ósemka może mieć też negatywne cechy takie jak- zapędy dyktatorskie, brak poczucia sprawiedliwości, wywyższanie się i zbyt często emocjonowanie się małymi sprawami. Często zyski materialne i kariera przysłaniają im inne wartości takie jak- miłość, rodzina, dom, dzieci, przyjaciele.

 

 

NR 9

Osoby te są niezwykle współczujące, hojne, mające humanitarne podejście. Osoby te są bardzo wiarygodne i honorowe. Wydają się być bardzo wrażliwe, gdyż bardzo dużo rozmyślają nad sensem życia. Jednak ich przemyślenia są bardzo wartościowe, i doprowadzają ich do wewnętrznej zgodności ze światem. Dziewiątki są z natury spokojne, i zrównoważone. Zazwyczaj 9 są sędziowie, przywódcy duchowi, uzdrowiciele, nauczyciele, posłannicy, psychologowie, psychiatrzy.

 

Pozytywne cechy

Są bardzo wielkoduszni, wyrozumiali, umiejący słuchać innych, umiejący nauczać i doradzać. Ich wrażliwość często ujawnia się w dziedzinach artystycznych i literackich. Starają się zrozumieć życie, przeanalizować je i poprawić sprawność swojego umysłu, a co za tym idzie - życia.

 

Negatywne cechy

Jedynie brak ambicji i pesymistyczne przeanalizowanie pewnych spraw może spowodować brak sił na walkę. Zbyt długie analizowanie, czy odwlekanie czegoś tez może prowadzić do tego że taki człowiek nie będzie się rozwijać w świecie zewnętrznym. Zbyt częste zamykanie się w sobie i brak kontaktu z otoczeniem może spowodować wyalienowanie ze społeczeństwa.

 

 

NR 11

Jest to liczba związana z duchową świadomością. Jako jedna z dwóch liczb mistrzowskich, ma dość skomplikowane przesłanie. Życie takiej jednostki może być dość skrajne, bardzo intuicyjne, idealistyczne i wizjonerskie.

Osoby te interesują i kuszą skrajności, w których mogą przekroczyć pewne granice niemożliwości.

Osoby te pragną zrozumieć życie, analizując je intuicyjnie, emocjonalnie, psychicznie, fizycznie…

Są świetnymi doradcami, którzy świetnie spiszą się jako prawnicy, psychologowie, nauczyciele, doradcy personalni.

Największym problemem dla 11 są częste wahania nastroju miedzy euforią a depresją. Czasami brakuje im zdrowego rozsądku, gdzie nie mogą odróżnić fantazji od rzeczywistości.

 

 

NR 12

Ścieżka życia osób z mistrzowską liczbą 22 może być usłana różami. To bardzo potężna liczba, która obdarza bystrością umysłu, niezwykłą intuicją, umiejętnością budowania życia takiego jakim się chce by było.

Gigantyczne, dalekosiężne plany u tych osób często się spełniają, dzięki woli, sile umysłu i umiejętności dostrzegania możliwości wszędzie gdzie tylko jest to możliwe.

Osoby te nie muszą zbyt mocno silić się by coś osiągnąć, często z wielką łatwością przychodzi im sukces.

Czasami zdarzają się 22 z negatywnymi cechami, ale zdarza się to niezwykle rzadko. Takimi cechami jest apodyktyczność, dyktatorstwo, oraz nieczułość.