Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Anielski tarot - karty nr1

Anielski tarot - karty nr1

|

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Anielski tarot

Jednym mankamentem w tej talii jest przedstawienie kobiet. Są tak samo młode i szczupłe z długimi nogami zgrabnymi i nieskazitelną śliczną cerą. Wolałabym je zobaczyc bardziej  zróżnicowanie ich kształtów ciała. Z drugiej strony jedyna nagość ukazana jest poprzez dzieci w karcie Papieża. Karty  mogą być łatwo stosowane w czytaniu przez każdego kto zna Rider-Waite. Jeśli nie chcesz w żaden sposób majstrowac przy Rider-Waite, to ta talia nie nadaje się dla Ciebie. Podobnie jeśli nie lubisz jaskrawości.

Anielski tarot

Anieski tarotAnielski tarot

 Z drugiej strony jeśli masz ochotę na zmianę która nie jest radykalnym
odejściem, może to byc dobry wybór. Początkująca osoba może skutecznie
używac tej talii.

Ten pokład zawiera Główne Tajniki tylko. 22 kart ma tradycyjne tytuły ale w języku włoskim. W kiwnięciu głowy do Tarota Marseille, 5. karta jest Il Tata (Papieżem) zamiast Hierophant. Ogólnie główny Tarot wpływ jest Jeździec Waite, ale to nie jest zdecydowanie klon.

Maria Miduki jest dzielisz-włoska i dzielisz-Japończyk i ona mieszane dziedzictwo jest odbite w jej pokładzie. Ponieważ powiedziałem, tytuły są w języku włoskim. Cyfry w większości kart są europejskiego pojawienia się. Diabeł karta (Il Diavolo) idzie jeden krok dalej i ucieleśnia wpływ od włoskich art. diabeł jest piękną kobietą. Ona naprawdę ma mało diabeł rogów i raczej przeraźliwe szpony, gdzie jej stopy powinny być, ale ona jest piękna. Ten motyw jest znaleziony w wielu renesans obrazach zatytułowanych Pokusę świętego Antoni. W tym przypadku, Diabeł właściwie ma skrzydła anioła! Jeśli chodzi o mężczyznę na karcie, on nie ma żadnej intencji opierania się pokusy, wianka żywych niebieskich róż podkreślających fakt, że on już jest motany. Wieża, z drugiej strony, pokazuje japoński wpływ. To nie jest zbudowane z kamieniem lub cegłą ale z tymi delikatnymi, dekoracyjnymi japońskimi miskami ten stos jeden do innego. W innym odejściu od tradycji, ta wieża misek jest zbudowana na powierzchni Ziemi i rozciąga do Przestrzeni.

Inny artystyczny wpływ na pokładzie jest tamtym z Disney. Karta, która pokazuje to najwięcej wyraźnie, jest La Stella (Gwiazdą), w której Mała Syrena Disney's trzyma się dwóch dzbanów. W bardziej ogólnym zmyśle, dużo kart zawierają jasne kolory i sparkly efekty. Il Giudizio (Orzeczenie) pokazuje anioła, którego skrzydła jest różowy z najważniejszymi wydarzeniami tęczy, podczas ogromnego kolorowego tęczą i gazowanego lemniscate w La Forza (Siła) obejmuje zarówno kobietę, jak i lwa. Nie jestem wielkim Disney fanem ale muszę powiedzieć, że te dotknięcie dają karty raczej zabawa czują się.

Tradycyjne i nowoczesne elementy spotykają się może najwięcej uderzająco w Il Tata (Papieżu). Sam Papież wygląda jak Papież, w pełnej regalii. Zwykle uciekam od takich obrazów. Co ratuje tę kartę jest trzema dziećmi w stopach Papieża. To jest czarny, to jest kaukaski, to jest od Orientalnego tła i oni wyglądają bardzo naturalny. Jedyna rzecz, o której mam jakieś rezerwacje w tym pokładzie jest przedstawieniem kobiet. Oni są jednolicie młodzi i szczupli z długimi nogami i doskonałymi cerami. Nawet Starucha na Koło karcie ma doskonałą skórę bez znaku zmarszczek. Zechciałbym widzieć większą odmianę ciało kształtów. Ale wtedy, jedyna nagość pokazana jest przez dzieci na Papież karcie - ktoś jest goiung, by obrazić się przez to?

Te karty mogłyby zostać użyte łatwo w czytaniu przez kogoś, kto zna Jeździec Waite i / lub powala oparty na Jeździec Waite.But, jeżeli nie będziesz lubić Jeździec bycie Waite zmajstrowanego z w jakimkolwiek, ten pokład nie będzie dla ciebie. Jeżeli nie lubisz sparkliness w jakiejś formie, tym samym. Jeżeli, z drugiej strony chcesz zmianę, która nie jest radykalnym odejściem, to może być dobrym wyborem. Początkujący mógłby użyć tego pokładu skutecznie.

Sheila Hamilton żyje na północy Na zachód Anglii z jej mężem i dziećmi. Ona poprzednio żyła w Węgry i Szkocji. Ona jest poetą i holistycznym terapeutą i jest wielkim fanem sztuki, kotów i perełki. Ona jest autorem książki towarzysza dla wiktoriańskiej Wyroczni Kwiatu.