Tarotanielski.com

Dobre wróżby z anielskich kart tarota

Tarot. Wróżby z kart tarota. Wróżby miłosne i tarot online.

| |

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tarot  i wróżby online

Aby powróżyć sobie online z Anielskich Kart Tarota, wybierz interesujące Cię opcję poniżej.  TAROT ANIELSKI ONLINE Postaw Tarota Online i odkryj przyszłość. 

Witamy na Anielskiej stronie internetowej
www.tarotanielski.com
 
Anielskie karty tarota pomogą Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Wróżby miłosne z anielskich kart tarota otworzą przed Tobą tajemnice miłosnych uniesień które możesz spotkać w ramionach ukochanej osoby. Wróżki odpowiedzą także na pytania dotyczące sfery materialnej Twojego życia. Anielskie Karty Tarota pomogą w Ci ciężkich chwilach Twojego życia, być może nawet wskażą Ci nową drogę w życiu, która odmieni go w znaczącym stopniu na lepsze. Przygotowane przez wróżki specjalne afirmację, rytuały magiczne oraz talizmany swoją siłą i siłą Anielskich kart tarota pomogą Ci odkryć pozytywne aspekty Twojego życia. Wróżki online odpowiedzą na Twoje pytania. Daj nam do pół godziny czasu, aby uzyskać odpowiedź na zadane przez Ciebie pytania. Człowiek żyje w coraz bardziej skomplikowanych świecie. W miarę ostępu cywilizacyjnego coraz więcej ludzi jest zaniepokojonych przyszłością. Ludzie sami sobie zakładają kagańce na szyje, stając się niewolnikami cywilizacji. Niektórzy z nas zwracają się ku najrozmaitszym formom wróżenia, takim jak astrologia, I Ching, runy, czy Tarot.  
Wtajemniczeni wiedzą, że Tarot nie przewiduje głównie przyszłość, ale pomaga się na nią przygotować i daje wskazówki, Jak się z przyszłymi problemami uporać.
To, że z kart wyczyta się np. przypływ pieniędzy w niedalekiej przyszłości, nie oznacza, że je dostaniemy, jeśli np. nic nie będziemy robić. Jeśli będziemy nie zwracać uwagę na obecną pracę, jeśli nie zauważymy możliwości otrzymania tych pieniędzy – ich nie będzie. Tarot ma dać nam wskazówki co zrobić by dostać te pieniądze, na co zwrócić uwagę.
  • Człowiek jest kowalem własnego losu, a Tarot udziela jakiejś rady, lub sugeruje coś.
  • Tarot może być też czymś dużo więcej niż sięganie ku przyszłym wydarzeniom.
  • Głównym celem jest połączenie człowieka z jego wewnętrzną mądrością.
  • Tarot jest przewodnikiem duchowym, doradcą, pomocą w zrozumieniu życia które obecnie mamy.
  • Dobrzy tarociści z Tarota są w stanie wyczytać stan umysłu, stan ducha w czasie teraźniejszym.

Karty klasyczne a tarot - Nie da się historycznie prześledzić początku powstania tych kart. Jedna z teorii głosi, że do Europy karty przywędrowały ze Wschodu, prawdopodobnie z Indii czy Chin. Indyjskie karty mają bardzo charakterystyczne elementy, co powoduje iż wiele badaczy uważa iż karty klasyczne przywędrowały właśnie z tamtych terenów
Wszyscy badacze Tarota są jednak zgodni, co do tego, że odpowiednie rozłożenie kart, jeśli zostało dokonane jednocześnie z projekcją mentalną lub uczuciową pytającego, może odsłonić prawo kosmiczne, które ujawnia nam jakąś część przyszłych wydarzeń.

 Sekrety tarota - Tarot jak wiemy składa się z Wielkich i Małych Wtajemniczeń. Wielkie Arkana to zbiór 22 kart, a małe Arkana z 56 kart. Arkana Większe reprezentują świat archetypów, natomiast Arkana Mniejsze- przejawienie tego świata na poziomie materialnym. Arkana te mówią o codzienności człowieka, o jego rzeczywistości. 

 Tarot kabalistyczny - Pojęcie Kabały pochodzi od hebrajskiego słowa „quabal”, czyli: „przyjmować, otrzymywać”. Tak więc Kabała jest nauką przyjmowaną z góry. To tajemna nauka żydowska o długiej i częściowo nie znanej historii. Do XII wieku zasady, którymi rządziła się Kabała były przekazywane w świątyniach i synagogach tylko w formie ustnej. Przechodziły z mistrza na ucznia, i była dostępna tylko i wyłącznie dla wtajemniczonych bractw.

 Wróżby - Wydarzenia, które jeszcze nie nadeszły, zależą od tych wydarzeń i zachowań, które dzieją się w teraźniejszości. Człowiek przewiduje, że dokonane przez niego działanie może mieć pewne konsekwencje,  następstwa, ale do końca nie wie jakie. Człowiek nie utracił daru przewidywania przyszłości, tylko przestał słuchać głosu swojego wewnętrznego “ ja” czyli intuicji. 

 Skrzynia na karty tarota - Zapraszam do rytuału w celu ochrony kart. Ten rytuał nazywa się "Skrzynia Tarota". Pudełka do przechowywania Tarota są dostępne i są łatwe w zakupie, ale jeśli pudełko jest wykonane i zdobione przez Ciebie, będzie rezonować z Twojej własnej energii i bezpieczeństwa energetycznego. Jeśli chcesz je mieć znajdź pudełko z klapką i klamra, o wielkości wystarczającej do talii kart tarota, które mieści się w nim.  
 
Tarocista im głębiej wejrzy w karty tym więcej nowych rzeczy dowie się na ich temat. Tarot studiuje się przez całe życie, gdyż człowiek cały czas się rozwija. Akceptację tego stanu rzeczy uznaje się za początek prawdziwego wtajemniczenia w istotę żywej magii. Magia zaś jest techniką, za pomocą której umysł ludzki usiłuje oddziaływać na swój świat. (Ramsey Dukes)  
Wszystkie techniki wróżebne mają jedną cechę wspólną. Starają się wytypować, w jakim miejscu własnej czasoprzestrzeni znajduje się dana osoba, a także uzyskać możliwość kierowania, tym co się dzieje w jej wnętrzu.
 Ważne jest by uświadomić sobie, że nie ma 100% przepowiedni, która się spełni. Nikt z nas nie umie tego zrobić z taką dokładnością. Nie jesteśmy przecież biernymi duszami, które nie mają wpływu na nasza przyszłość, jesteśmy aktywni a więc zmienni. 
Karty Teowa okazują nam tylko, jakie energie działają w nas i co jest najbardziej prawdopodobne., Tarot pokazuje nawet kilka dróg do wyboru.. Cały Wszechświat jest cały czas w zmianie, w ruchu, tak jak i my. To, co prawdziwe dzisiaj, jutro może już takie nie być.  
Niektórzy Tarociści uważają, iż wiedze o przyszłości poznajemy z kosmicznej mądrości- źródła wszechwiedzy. Karty poprzez wgląd w źródło wszechwiedzy ukazują nam rąbek tajemnicy wszechświata.
 
Należy głownie pamiętać, że gdy radzimy się Tarota on ukaże nam prawdę o nas samych.
Zadaj pytanie Tarotowi i wylosuj swój rozkład kart, które dadzą Ci opis sytuacji, w której się  obecnie znajdujesz oraz odpowiedzi na Twoje pytania. 
Wielkie Arkana Kart Tarota posiadają mądrość życiową i obrazują sytuacje, jakie każdy z nas musi przejść w swoim życiu, aby osiągnąć pełnię szczęścia.
Wszystkie karty tarota zawierają opisy najważniejszych elementów i ich znaczenie wróżebne.
Magia tarota fascynuje ludzkość od wielu pokoleń, przejęci jego tajemniczą mocą używają go jako narzędzia do przepowiadania przyszłości. Wróżki szanują tarota ze względu na jego dokładność przepowiedni. Dywinacyjna sztuka wróżebna umiejętnie wykorzystana przez Wróżkę daje wiele możliwości. Od mądrości wróżki zależy jak dana osoba wróżbę przyjmie, wróżenie z kart tarota zależy również od umiejętności trafnego zadawania pytań kartom. Tarot lubi pytania konkretne i czytelne. Wróżmy tylko w sprawach istotnych, takich które mogą mieć znaczący wpływ na koleje naszego losu.
Dlaczego to właśnie tarot zyskał miano narzędzia dywinacyjnego, które jest tak bardzo szanowane, odpowiedź jest prosta – bo to właśnie dzięki tarotowi sztuka wróżebna zyskało na poważaniu dzięki dużej sprawdzalności wróżb z kart tarota. Kabalistyczne dzieło od lat towarzyszy wróżbitom jest pomocne w ich pracy. Tarot fascynował ludzkość od momentu jego powstania, aż do dnia dzisiejszego. Sprawdź sam czemu tak właśnie się dzieje skorzystaj z dobrych wróżb z anielskich kart tarota na naszej stronie i poznaj swoje przeznaczenie.

Nie jest się w sposób konkretny określić skąd wziął się Tarot. Podobnie jak w przypadku wielu innych zagadek, naukowcy, badacze, historycy i okultyści podsuwali różne źródła powstania historii.

Wiadomo, iż talie mistycznych numerowanych kart istniały w Indiach i na Dalekim Wschodzie już w czasach starożytnych. Stamtąd przybyły do Ziemi Świętej i Europy przez wyprawy krzyżowe. Istnieje też przekonanie, że Tarot przywieźli do Europy Cyganie.

 

Małe Arkana Tarota, które zawierają 56kart.

Dzielą się na 4 kolory i symbole ( Puchary inaczej zwane Kubkami, Miecze, Kije oraz Monety czasami zwane Pentaklami

Te 4 podziały są elementami filozofii hermetycznej, gdzie: 

Kubki, kielichy są elementem wody, miłości i żeńskiej energii. Miecze są elementem ognia, siły życiowej i duchowości. Monety są elementem Ziemi ,ciemności i wszystkiego co materialne. Kije są elementem Powietrza, umysłu i nowego początku.  

Wszelkie prawa zastrzeżone. © "ENIGMA-MEDIA". Strona www.tarotanielski.com  jest chroniona prawami autorskimi. Rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie oraz naśladowanie motywów grafiki, schematów strony, wizerunków kart, loga stron, treści newsletterów, nazw i wszystkich tekstów i ich fragmentów bez pisemnej zgody firmy "ENIGMA-MEDIA" jest przestępstwem i każdy, kto naruszy prawa autorskie strony zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej